Alcohol 120

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Alcohol 120 2.0.3.9326Üretici: Alcohol Soft (Deneme Yazılımı)


Alcohol 120 2.0.3.9326 Ekran Görüntüsü

Gelişen ve ucuzlayan depolama diskleri sayesinde artık alan sıkıntımız olmadığından dolayı DVD ve CD gibi optik sürücülerin pabucu dama atılmış gibi görünse de halen bir çok iş için DVD veya CD ler kullanılmaktadır.

CD/DVD Yazma Ve Sanal Sürücü Programı


Alcohol 120, Windows işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz güncel bir DVD ve CD yazma yazılımı yanında ayrıca oldukça işlevsel bir sanal sürücü programıdır. Gelişen ve ucuzlayan depolama diskleri sayesinde artık alan sıkıntımız olmadığından dolayı DVD ve CD gibi optik sürücülerin pabucu dama atılmış gibi görünse de halen bir çok iş için DVD veya CD ler kullanılmaktadır.

Ayrıca programın sanal sürücüsü ile imaj, iso, bin gibi arşiv kalıplarını kullanarak CD yada DVD programlarınızı sonsuza kadar depolama aygıtlarında saklayabilir ve istediğiniz anda 30 dan fazla sanal sürücü desteği olan Alcohol 120 son sürüm indir ile hazırladığınız bu arşiv dosyalarını istediğiniz anda yükleyebilirsiniz üstelik birden fazlasını aynı anda. Program bir çok optik disk desteklemektedir istediğiniz Film, Müzik, MP3 yada dosya kalıplarınızı fiziksel yani ikinci bir optik disk sürücü olmadan kullanıcıların CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD + R, DVD-RW, DVD-RAM ve DVD + RW disklerine CD ve DVD'leri kopyalayabilirsiniz.

Program ile sanal bir CD-ROM okuma hızı yaklaşık 200 X dir ki bu oldukça yüksek bir veri transfer hızı diyebiliriz. Ayrıca normal CD, DVD ve CD RAW alt kanal okuma yöntemlerini destekler. RAW okuma metodu kullanıcıların tüm CD'leri klonlama yada kopyalanmasına da imkan vermektedir. Alcohol 120 gelişmiş, güncel ve kolay kullanımı ile tercih nedeni olabilecek bir CD/DVD yazdırma programıdır. Üstelik programın Türkçe dil desteği tercih nedeninizi bir adım daha ilerletebilir. Son olarak diğer optik disk yazdırma programlarına karşın daha az donanım kullanarak hem bilgisayarınızı yormaz hemde aynı anda diğer işlemlerinizi minimum etki ile kullanmanızı sağlar.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Nero 2014
Nero 2014 Kullanılarak sisteminizde bulunan ses, video, ISO veya diğer veri dosyalarınızı taşıma..

PowerISO
En çok kullanılan iSO oluşturma programlarından biri olan PowerISO 30 milyonun üzerinde ki..

UltraISO Premium
Bir optik disk yani CD/DVD yazdırma ve iso oluşturma programı olan Ultraiso Premium kesinlikle..

BurnAware Free
Ücretsiz bir optik disk yazdırma programı BurnAware Free ile her türlü optik diklere yazdırma..

Nero Platinum 2017
En çok kullanılan optik disk yazdırma programlarından biri olan Nero 2016 Platinum kesinlikle..

ImgBurn
CD, DVD ve Blu-Ray gibi optik disklerden imaj alma ve imaj hazırlama programıdır.