BurnAware Free

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

BurnAware Free 9.5Üretici: Burnaware (Ücretsiz)


BurnAware Free 9.5 Ekran Görüntüsü

Ücretsiz bir optik disk yazdırma programı BurnAware Free ile her türlü optik diklere yazdırma işlemi ile verilerinizi kayıt ettirebilirsiniz.

Blu-ray /DVD ve CD Yazma Programı Üstelik Ücretsiz


İşte size ücretsiz bir Blu-ray ,CD ve DVD yazdırma programı. Programın en büyük özelliği tamamı ile ücretsiz olması ayrıca benzeri olan programların yapabildiği her şeyi rahatlıkla yapabiliyor ve bunun için sizden parada talep etmiyor ne kadar güzel değil mi?

Program sayesinde Blu-Ray, dvd, CD, HD-DVD, Bootable CD yada DVD, İmaj dosyası, ISO dosyası, oto listeli mp3 dosyası, Slayt show şeklinde resim  yada audio CD hazırlamak sadece birkaç tıklama ile halloluyor.

Programın arayüzü çok basit düşünülmüş programı çalıştığınızda karşınıza çıkan pencerede programın yazabildiği tüm formatlar ve seçenekler küçük ikonlar ile belirtilmiş . Yapmanız gereken hangi tür dosya yazdırmak istiyorsanız ona tıklamak ve yazdıracağınız dosyaları programa göstermek hepsi bu Gerisini BurnAware Free  hallediyor .

Ayrıca BurnAware Free her türlü multimedya aygıtında çalışıyor ve MP3 parçalarını otomatik olarak audio formatına çevirerek CD oluşturabiliyorsunuz. Programın windows XP sonrası yayımlanmış olan tüm diğer windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması programın genel hatları ile çok uyumlu çalışan bir yazılım olduğunu söylersek yanılmış sayılmayız.

Çok başarılı ve ücretsiz bu program sayesinde kendi Blu-Ray veya DVD arşivinizi hazırlayabilirsiniz. 

Bu işlere meraklı arkadaşlara duyurulur ve tavsiye edilir.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Ses Grabber WAV formatında desteği gelmiş. Kopyalama ve kurtarma araçları okuma hızı seçilebilir hale getirilmiş. Disk okuma ve kopyalama geliştirilmiş. Dosya tarih ve saat geliştirilmiş ayar Eklenmiş. Komut satırından başlatma hatası giderilmiş. Kopyaladıktan sonra disk kilitleme ile hatası giderilmiş. Kök dizindeki dosyaların gizli öz niteliği kaldırılması hatası giderilmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Nero 2014
Nero 2014 Kullanılarak sisteminizde bulunan ses, video, ISO veya diğer veri dosyalarınızı taşıma..

PowerISO
En çok kullanılan iSO oluşturma programlarından biri olan PowerISO 30 milyonun üzerinde ki..

UltraISO Premium
Bir optik disk yani CD/DVD yazdırma ve iso oluşturma programı olan Ultraiso Premium kesinlikle..

Nero Platinum 2017
En çok kullanılan optik disk yazdırma programlarından biri olan Nero 2016 Platinum kesinlikle..

ImgBurn
CD, DVD ve Blu-Ray gibi optik disklerden imaj alma ve imaj hazırlama programıdır.

Ashampoo Burning Studio Free
Ashampoo dan ücretsiz CD/DVD ve Blu-Ray yazdırma programları.