Ashampoo Office 2016

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Ashampoo Office 2016 2016.741Üretici: Ashampoo (Deneme Yazılımı)


Ashampoo Office 2016 2016.741 Ekran Görüntüsü

Ashampoo kalitesi ile kodlanmış mükemmel bir office yazılımı denenebilir.

Ashampoo Office Yazılımı


Ashampoo Office 2016, Ashampoo kalitesi ile kodlanmış mükemmel bir alternatif office yazılımıdır. Ashampoo kaliteli yazılımlar konusunda dünya lideri olan bir yazılım firması olduğu bilinmektedir. Ürettiği birçok program alanında hep üst sıralarda hatta bir çok program kendi sektöründe zirveyi temsil etmektedir. Program MS office uygulamaları ile tam uyumlu çalışmaktadır, ayrıca sadece MS office değil Open office ve Libre office uygulamaları ile de uyumlu çalışmaktadır. Ashampoo Office 2016 Word, Excel ve PowerPoint gibi uygulamaları açmakla kalmıyor aynı zamanda bu uygulamalar üzerinde değişiklikler yapmanıza ve farklı kaydetmenize olanak sağlıyor.

Ashampoo Office 2016 alternatif olarak kullanılabilecek bir yazılımdan çok asıl olarak kullanılabilecek bir yazılımdır gelişmiş özellikleri ile altından kalkamayacağı her hangi bir iş olduğunu düşünmüyoruz. Zira birçok denememiz de olumlu sonuçlar aldık ayrıca daha önceden oluşturulmuş dosyaları rakiplerine göre çok daha hızlı bir şekilde derlemekte olduğunu söyleyebiliriz. Programın en güzel özelliği ise taşınabilir olmasıdır. Konuya biraz açıklık getirmemiz gerekir ise normal şartlarda bir office programı bu MS office yada Open office yada diğerleri bir bilgisayara kurularak çalışmaktadır ve sadece o bilgisayarda çalışmaktadır ve tabii ki lisansı da o kurulum yapılan bilgisayarda kullanmak şartı ile geçerlidir.

Ancak Ashampoo Office 2016 öyle güzel bir özelliği var ki ; programı her hangi bir usb diske kurmanız durumunda belgelerinizi istediğiniz bilgisayar da Ashampoo Office 2016 rahatlığı ile istediğiniz çalışıyorsunuz. Bu özelliği ile office yazılımlarına yeni bir soluk getirmektedir desek çokta yanış sayılmaz. Programın Türkçe dil desteği olması en güzel özelliklerinden biri benzer ve bir çok alternatif office programlarında Türkçe dil desteği olmaması Ashampoo Office 2016 yi Türkçe dil desteği sayesinde 1 adım öne çıkarmıştır. Ashampoo kalitesinin tam olarak ortaya çıktığı programı denemekte fayda var diyor listemizdeki yerini vermekteyiz.
Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Hızlı, küçük ve kapsamlı Office paketi Microsoft Office 6.0'dan Microsoft Office 2013'e kadar tüm belgelerle tamamen uyumlu Son derece sezgisel kullanım, hiçbir uzun eğitim gerekmez Her isteğe göre profesyonel kelime işlemci 350 hesaplama yöntemiyle ödüllü elektronik tablo uygulaması Çok sayıda tasarım şablonu ile ilgi çekici sunumlar Animasyonlar, sesler ve videolar ile büyüleyici sunumlar MS Office kullanıcıları ile zahmetsiz veri alışverişi Nesneler modunda görüntüleri rahatça düzenleyin ve konumlandırın

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Hotel Management System
Hotel Management System bir otel yönetim programıdır.

Batch PPTX to PPT Converter
Office 207 den sonra PPTX dosya uzantısı ortaya çıkmıştır officenin eski sürümleri ile bu..

Apache OpenOffice
Açık kaynaklı alternatif bir office benzeri program olan Apache Open Office i kullanabilirsiniz.

PhraseExpress
Kullanışlı ve ücretsiz bir metin editör programı olarak Phareseexpress metin yazma işlerinizi..

OfficeFIX
Her türlü office belgesini kurtarma özelliğine sahip olan program en çok kullanılan office..

Bytescout XLS Viewer
Bytescout XLS Viewer, işte size tamamen ücretsiz bir excel dosyası görüntüleme programı.