Avast Free Mac Security

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Avast Free Mac Security 2016.11.1.2245



Üretici: AVAST Software (Ücretsiz)



Anti-virüs programları arasında en çok rağbet gören ücretsiz yazılımlardan biri

Editörün Değerlendirmesi
Çok İyi
Özellikler
  • Currently 4/5.
Arayüz
  • Currently 4/5.
Kararlılık
  • Currently 4/5.
Kararsızlık
  • Currently 4/5.
admin Versiyon yorumlandı 2016.11.1.2245 : 06 Mar 2016

Anti-virüs programları arasında en çok rağbet gören ücretsiz yazılımlardan biri, Nerdeyse toplamda 100 milyonlarca kez indirilmiş ayrıca dünya genelinde her hafta 1 milyondan fazla indirilme oranına sahip bir virüs koruma programı olma özelliğine sahip.

Avast free Mac Security zorlu benchmarks testlerinden başarı ile geçmiş yüksek teknolojisi ve geniş virüs bankası ile ve yazılım mühendislerinin geliştirdiği güçlü alt yapı ile kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

Mac işletim sistemleri Windows a göre daha az tehdit aldında olsa da yinede her bilgisayar gibi virüslere karşı bir takım koruma programları kullanmakta fayda var.




Virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden kullanıcılara saldırıyor. En güncel anti-virüs yazılımlarından biri olan Avast Free Mac Security sizi bu saldırılardan koruyabilir.

Süper Bir Anti-Virüs Programı Avast


Avast Free Mac Security, Anti-virüs programları arasında en çok rağbet gören ücretsiz yazılımlardan biri, Neredeyse toplamda 100 milyonlarca kez indirilmiş ayrıca dünya genelinde her hafta 1 milyondan fazla indirilme oranına sahip bir virüs koruma programı olma özelliğine sahip. Avast free Mac Security zorlu benchmarks testlerinden başarı ile geçmiş yüksek teknolojisi ve geniş virüs bankası ile ve yazılım mühendislerinin geliştirdiği güçlü alt yapı ile kullanıcıların hizmetine sunmuştur. Mac işletim sistemleri Windows a göre daha az tehdit aldında olsa da yinede her bilgisayar gibi virüslere karşı bir takım koruma programları kullanmakta fayda var.

Ayrıca Avast Free Mac Security bu sürümünde bulut uygulamasını da sistemine eklemiş bulut özelliği ile Avast Free Mac Security kendini gün boyu otomatik  güncelleyecek günlük virüs adedi 20 binin üzerine çıkınca bu özellik oldukça faydalı olacaktır. Tüm Virüs veya spy, solucan, kötü amaçlı yazılımlar ,malware gibi birçok saldırı türünü de engelleyebiliyor. AVST  beğendiğimiz ve oldukça iyi sonuçlar aldığımız güzel bir virüs tarama programı olarak siz internet kullanıcılarını hizmetine sunulmuş durumda.

Günden güne geliştirilen veri tabanı ve bulut özelliğinin eklenmesi ile bilgisayarınızı ve verilerinizi tam koruma altına almayı nerede ise garanti altına alıyor diyebiliriz. Güvenliğe ve bilgisayarınızdaki verilere önem veren kullanıcıların kesinlikle denemesi gereken hatta bize göre mutlaka kullanmaları gereken etkin bir virüs koruma programı. 

Avast Free Mac Security sisteminizi yormadan güncel arayüzü ve gelişmiş veri tabanı sistemi ile Mac bilgisayarınızı teslim edebileceğiniz bir anti-virüs programı olarak size hizmet vermeye hazır.

 




Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...




Alakalı Popüler
Malwarebytes Anti-Malware Mac
Mac işletim sistemlerine sahip bilgisayarlara da malware yada spy gibi zararlı yazılımlar..