FastStone Image Viewer

Log in Sign Up
Language
tr
 

FastStone Image Viewer 6.1From: FastStone Soft (Freeware)Oldukça kullanışlı ve görüntüleme işlevselliği anlamında farklı araçlara sahip olan FastStone Image Viewer en çok kullanılan fotoğraf uzantılarını desteklemektedir.

Resim Görüntüleme ve Efekt Programı


FastStone Image Viewer, çok özellikli bir resim görüntüleme ve aynı zamanda resimlere efekt ekleme programıdır. Son yıllarda kullanım oranı yüksek oranda artış gösteren mobil cihazlar sayesinde teknolojik aletler ile birazcık da uğraşan kişilerin dahi bilgisayarları fotoğraflar ile doldu taştı. Tabii ki böyle bir durum söz konusu olduğunda yazılım geliştiricileri birçok yeni ve kullanışlı resim görüntüleme programları geliştirdiler.

En çok kullanılan ACDSee, Picasa, irfanview gibi birçok ücretsiz resim/fotoğraf görüntüleme programların yanında FastStone Soft firması gibi firmalar benzer ve ek özellikleri olan programlar yayımlamaya başlandı. FastStone Image Viewer yayınlandığı günden bu yana 10 milyonlarca kez indirilecek kadar başarılı bir program olma başarısını gösterebilmiş.

FastStone Image Viewer, BMP, JPEG, JPEG 2000, GIF, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO, TGA, ICO, CUR, EMF, PXM, WBMP, EPS ve daha birçok resim formatını görüntülemenize ve bunların bir çoğuna da efekt verebilmenize imkan sağlıyor. Ayrıca programın fotoğraf boyutlandırma özelliği de mevcut olması da oldukça kullanışlı bir aygıt olarak dikkatimizi çekiyor.

Genel özelliklerinden biraz bahsetmemiz gerekir ise:

- Resimler üzerinde renk değişikliği obje silme gibi değişiklikleri yapabilmenize imkan verebiliyor olması.
- Ençok resim formatlarını desteklemedi.
- Otomatik resim Klasörü düzenleyebilme özelliği.
- 200 e yakın resim efekti.
- Çoklu resim formatı değiştirebilem özelliği.
- Ekran koruyucu hazırlayabilme özelliği.
- Seçili olan bölgeyi tam ekranda gösterebilme.
- Dijital büyüteç desteği.
- Kırmızı göz silme özelliği.

Ve daha bir çok özelliği sayesinde fotoğraf albümlerinizi artık kolaylıkla hazırlayabileceğiniz muhteşem bir yazılım diyebiliriz. Program Windowsun en eski sürümlerinden olan Windows 98 ve sonrası dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemlerinde tam uyumlu çalışabiliyor olması programın kullanıcı sayısının hep yukarılarda olmasını sağlıyor. Türkçe dil desteği olmamasına rağmen oldukça beğeneceğiniz bir program olduğunu düşünüyoruz. Kullanım kolaylığı ve basitleştirilmiş kullanıcı dostu arayüzü ile denemeye değer eğlenceli ve sürekli kullanacağınız programlardan biri olacağını düşünüyor ve indirme listenizde olması gerektiğini söyleyebiliriz.
Available Translations:None

Read more...
Popular related
PhotoInstrument
Photoshop'un temel ve can alıcı özelliklerinin bir araya toplandığı çok fazla karmaşık..

JetPhoto Studio
JetPhoto Studio ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir üzerinde oynayabilir..

Paint.NET
Paint.NET hem basit hemde kapsamlı bir resim düzenleme programıdır.

IrfanView
Tüm dünyada 100 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok kullanılan ve en eski dijital..

PhotoShine
Dijital fotoğraflarınız farklı çerçeveler ekleyerek fotoğraflarınıza daha fazla hareket..

Inpaint
Düşük maliyetli ancak oldukça güncel ve kullanım kolaylığı ile Inpaint denemeye değer bir resim..