PhotoInstrument

Log in Sign Up
Language
tr
 

PhotoInstrument 7.4From: Timur Fatykhov (Freeware)Photoshop'un temel ve can alıcı özelliklerinin bir araya toplandığı çok fazla karmaşık olmayan bir fotoğraf düzenleme programı.

Photo Shop Benzeri Kolay Bir Pr0gram


Photoinstrument  photoshop benzeri bir programdır. PhotoInstrument ile fotoğraflarınız da bir takım düzelmeler yapabilirsiniz  örneğin bir insan yüzünde fotoğrafçı dilinde rötüş olarak adlandırdığımız düzeltmeleri. Örnek vermek gerekir ise yüzdeki benleri veya doğum lekelerini silme  silme yada dijital fotoğraflardaki flash patlamasından dolayı kırmızı göz rengini normal renge çevirme, yüzdeki kırışıklıkları silme, beyaz saç rengini siyaha çevirme gibi birçok işlem yapabiliyoruz.

Programın en iyi özelliklerinden biri de tüm bu yapabileceğiniz işlemleri mobil uygulamalardaki gibi ikonlar kullanılarak yapılmış. Programın başlıca desteklediği formatlar JPG, .PNG, .BMP,GIF ve diğer birçok formatlarda mevcut. Programın Türkçe dil desteği olması artı bir özellik olarak karşımıza çıkmış üstelik kullanım kolaylığı da cabası, Windows 8 dahil olmakla birlikte öncesi yayınlanmış olan Windows işletim sistemlerini de desteklemekte olması ayrıca NT ve windows 2000 desteği de mevcut.

Çok kullanışlı bir program olması yanı sıra programı kullanabilmek için çok fazla bilgisayar yada program bilginiz oması gerekmiyor. Photoshop gibi yüksek kalitede programlar gibi karmaşık menülere sahip olmaması sayesinde her seviyede kullanıcıya hitap etmesini sağlıyor.

Bu özellikte bize program ile yapacağımız işlemleri çok hızlı ve basit tıklama hareketleri ile yapmamıza olanak tanıyarak photoshop gibi karma karışık sistem menüleri ile uğraşmadan çok güzel işler çıkarmamızı sağlıyor. Program oldukça basit bir aya yüze sahip ayrıca kullanımı çok kolay ve sistemimizde fazlaca yerde tutmuyor. Tüm bu özellikleri sayesinde ve ileri seviye bilgisayar programı bilgisi gerektirmeyen PhotoInstrument  sitemizde yerini alıyor.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
JetPhoto Studio
JetPhoto Studio ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir üzerinde oynayabilir..

Paint.NET
Paint.NET hem basit hemde kapsamlı bir resim düzenleme programıdır.

IrfanView
Tüm dünyada 100 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok kullanılan ve en eski dijital..

PhotoShine
Dijital fotoğraflarınız farklı çerçeveler ekleyerek fotoğraflarınıza daha fazla hareket..

FastStone Image Viewer
Oldukça kullanışlı ve görüntüleme işlevselliği anlamında farklı araçlara sahip olan FastStone..

Inpaint
Düşük maliyetli ancak oldukça güncel ve kullanım kolaylığı ile Inpaint denemeye değer bir resim..