Face Off Max

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Face Off Max 3.8.2.2Üretici: CoolwareMax (Deneme Yazılımı)Dijital fotoğraflarınızı editleyebileceğiniz çeşitli montajlar yapabileceğiniz güncel ve kullanışlı bir program Face Off Max denemeye değer.

Basit ama Kullanışlı Fotoğraf Montaj Programı


Face Off Max, Fotoğraflarınız üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabileceğiniz güncel ve kolay kullanımlı bir fotoğraf montaj ve efekt programıdır. Arkadaşlarınız facebook’ta, twitter’da çeşitli ünlülerle yan yana fotoğrafını koyup bunun geyiğini yapıyorlar. Yaratıcı olanların da güldürdüğünü itiraf etmek gerekir.

Bunları görüp de bu işin photoshop bilmekle öğrenmekle alakası olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bu tarz işlemleri yapmak için CoolwareMax yazılım firması Face Off Max isimli programı geliştirmiştir bu program ile her türlü fotoğraf dosyası üzerinde montaj yapabilirsiniz. Sadece 22 MB boyutundaki program hem ücretsiz hemde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir programı diyebiliriz.

Face Off Max ı kullanmak son derece basit. Programı indirdiğinizde, programın anlatımıyla rahatlıkla istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Kendinizi ilginç şekillere sokup arkadaşlarınızı güldürebilirsiniz. İlla kendi kendinize uğraşmanıza gerek yok. Programın kendi içinde oluşturduğu hazır şablonlarla bile idare edebilirsiniz. Örneğin bu hazır şablonlar arasında zombi teması bulunuyor. Bir zombi gibi görünüp korkunç olmak istiyorsanız bu program tam size göre! Ayrıca programı biraz kurcalayarak rahatça istediğiniz, gönlünüze göre olan şablonları oluşturabilirsiniz. Eğer yine kendiniz zahmet etmek istemiyorsanız güncellemeleri bekleyebilirsiniz! Program sürekli güncellemekte. Bu güncellemeler ile birlikte yeni şablonlar gelip, çeşitlilik artmaktadır.

Bu programla birlikte siz de çeşitli ortamlardan çekindiğiniz fotoğrafları renklendirebilir, fotoğraflarınızda kendinizi ilginç şekillere sokabilirsiniz. Ya da yanınıza ünlü kankalarınızı (!) alıp alemlere aktığınızı iddia edip facebook’ta arkadaşlarınızla biraz olsun eğlenebilirsiniz. Kullanımı son derece zahmetsiz ve ücretsiz olan bu programı vakit kaybetmeden indirmenizi tavsiye ediyoruz. Memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
PhotoInstrument
Photoshop'un temel ve can alıcı özelliklerinin bir araya toplandığı çok fazla karmaşık..

JetPhoto Studio
JetPhoto Studio ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir üzerinde oynayabilir..

Paint.NET
Paint.NET hem basit hemde kapsamlı bir resim düzenleme programıdır.

IrfanView
Tüm dünyada 100 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok kullanılan ve en eski dijital..

PhotoShine
Dijital fotoğraflarınız farklı çerçeveler ekleyerek fotoğraflarınıza daha fazla hareket..

FastStone Image Viewer
Oldukça kullanışlı ve görüntüleme işlevselliği anlamında farklı araçlara sahip olan FastStone..