FastStone Photo Resizer

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

FastStone Photo Resizer 3.5Üretici: FastStone Soft (Ücretsiz)Ücretsiz olmasına rağmen kullanımı kolay ve hızlı bir dijital fotoğraf yeniden boyutlandırma programı üstelik tek tek değil çoklu olarak da fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Çoklu Fotoğraf Düzenleme Programı


Fast Stone Photo Resizer çok işlevli bir fotoğraf düzenleme programıdır. Kimi zaman bilgisayarınızdaki fotoğrafların türünü değiştirmek isteyebilirsiniz. Eğer kullanışlı, hızlı ve aynı zamanda ücretsiz bir fotoğraf düzenleyici programı arıyorsanız Fast Stone Photo Resizer programı tam size göre. Programı kullandıktan sonra GIF, JPEG, BMP, TIFF gibi çıktıları almanız mümkün.

Ayrıca program çıktılarına yeniden isim verebilirsiniz.
Programın en önemli özelliği ise fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırmasıdır. Bu sayede çok büyük alan kaplayan fotoğrafları bilgisayarınızın belleğinde kapladığı alanı en aza indirebilirsiniz. Bu işlemi yaparken programda sadece birkaç yere tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece çok pratik bir biçimde tüm fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

Fast Stone Photo Resizer fotoğraf düzenleme programı ile fotoğrafın rengini de ayarlayabilirsiniz. Fotoğrafı programda bulunan farklı renklerle yeniden renklendirebilirsiniz. Bu sayede eski fotoğraflara renk vererek onlara yeni ve canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Programda ayrıca fotoğraf kesme ve kırpma özelliği de vardır. Bu sayede fotoğrafta olmasını istemediğiniz veya çok hoşunuza giden bir kısmı çıkarabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak çıkardığınız yere farklı nesneler veya sizin belirlediğiniz başka bir fotoğrafı ekleyebilirsiniz.

Fast Stone Photo Resizer işlemini tamamladıktan sonra programın kurulumu için sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra e-mail adresinize bir aktivasyon kodu gönderilecektir. Bu aktivasyon kodunu programa girdikten sonra 30 gün kullanabilirsiniz. 30 günden fazla kullanabilmek için programı silip tekrar kurabilirsiniz..

Programın genel özelliklerine ve kullanım kolaylığına baktığımızda oldukça başarılı bir yazılım olduğunu görüyoruz. Güncel windows işletim sistemleri ve windows 8 desteği de mevcut fotoğraflarınızı çoklu yada tekli olarak yeniden boyutlandırabilmesi ve en popüler fotoğraf formatlarını desteklemesi vede hızlı işlem yeteneği sayesinde kullanıma değer bir yazılım olarak listemizdeki yerini almayı başarıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
PhotoInstrument
Photoshop'un temel ve can alıcı özelliklerinin bir araya toplandığı çok fazla karmaşık..

JetPhoto Studio
JetPhoto Studio ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir üzerinde oynayabilir..

Paint.NET
Paint.NET hem basit hemde kapsamlı bir resim düzenleme programıdır.

IrfanView
Tüm dünyada 100 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok kullanılan ve en eski dijital..

PhotoShine
Dijital fotoğraflarınız farklı çerçeveler ekleyerek fotoğraflarınıza daha fazla hareket..

FastStone Image Viewer
Oldukça kullanışlı ve görüntüleme işlevselliği anlamında farklı araçlara sahip olan FastStone..