Fences

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Fences 2.13Üretici: Stardock (Deneme Yazılımı)Masaüstünüzü daha derli toplu görmek istiyorsanız Fences Aradığınız program olabilir. tercih nedenlerinden biri de kullanım kolaylığı ve hızlı aksiyonları ile mükemmel diyebiliriz.

Masaüstü Simge Düzenleme Programı


Masaüstü simgeleri düzenleme programı Fences ile masaüstü ikon karmaşasına son vermeniz artık mümkün.

Program gerçekten de çok kullanışlı bir araç olarak tasarlanmış ,bilgisayarlar artık yaşamımızın vazgeçilmez parçalarında biri halini aldı hemen hemen tüm işlerimizi bilgisayarlarımız üzerinden yapmaya başladık.

Tabii bu işlerin her biri için birçok program ve birçok belge office,excel vs.. gibi dosyalar oluşturup bilgisayarımıza kaydediyoruz.

Bu belgelerin yada programları genellikle en kolay ulaşabileceğimiz yer olan masaüstüne kayıt ederiz , bu işlem ilk başlarda çok işe yarıyor olsa da zamanla o kadar çok belge ve program oluyor ki hangi dosyanın yada programın nerede olduğunu bazen bulamıyoruz ve gereksiz yere vakit kayıp ediyoruz.

İşte tüm bunları aşmak için bir Fences adında bir programı geliştirilmiş program sayesinde masa üstünüzde belirlediğiniz alanlarda istediğiniz kategorileri açabilir ve buraya masaüstü dosya yada programları guruplayabilirsiniz.

İsterseniz belirlediğiniz bu alanlar web sayfalarının linklerini de atayabiliyorsunuz programın bir kaç hoş özelliğinden bahsetmek gerekir ise .
Masaüstü nü komple gizleyebilir tek tıklamada hangi ikonlar çift tıklamada hangi ikonları yada 3 tıklamada hangi ikonların belireceğini kombine edebilir yada masaüstü dizilişini belirleyebiliyor veya değişik efektler verebiliyorsunuz.

Program son derece kullanışlı bir yazılım program ile bilgisayarınızın masaüstü nü tıpkı bir tablet pc gibi dizayn edebilir ve çok hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz

Kesinlikle kullanmaya değer bir program .
Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Fences:
Video İzle Fences:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=w9-xDAnfYlI

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ObjectDock
Windows masaüstü görünümünüzden sıkıldınız mı ?

Google Desktop
Masaüstünden hem yerel hemde web üzerinden arama yapmanızı kolaylaştıran Google tarafından..

Windows 8 Transformation Pack
Klasik windows görünümünden sıkılanlar için tavsiye edebileceğimiz ücretsiz bir eklenti.