Free ISO to USB

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Free ISO to USB 1.0Üretici: Free ISO to USB (Ücretsiz)Free ISO to USB programı ISO dosyalarınızın sorunsuz bir şekilde USB aygıtlarınıza yazmanızı sağlamaktadır. İSO dosyalarınızın boot olarak yazılımını sağlayabilir ve bilgisayarın ilk açılımında bunu kullanabilirsiniz.

Free ISO to USB , İSO Dosyalarını USB Yazdırma Programı


İso dosyalarının kullanımı arttıkça bunları depolayacak ya da açacak ek programlara da ihtiyaç duyulmaktadır. İSO dosyalarını CD/DVD formatlarına yazdırabileceğiniz gibi USB aygıtlarına da çeşitli programlar sayesinde yazdırabilir ve çalıştırabilirsiniz.

Free ISO to USB programı ISO dosyalarınızın sorunsuz bir şekilde USB aygıtlarınıza yazmanızı sağlamaktadır. İSO dosyalarınızın boot olarak yazılımını sağlayabilir ve bilgisayarın ilk açılımında bunu kullanabilirsiniz. Örnek olarak ; bilgisayarınıza format atmak istiyorsunuz fakat elinizde format CD/DVD bulunmamaktadır. İşletim sisteminizin ISO dosyasını USB belleğinize boot olarak yazdırıp daha sonra bilgisayarınızın açılış seçeneklerinden USB seçebilirsiniz. Bilgisayarınız açıldığında USB den başlatacak ve İSO dosyanızı çalıştıracaktır.

Programın kullanımı oldukça basittir. Kurulumdan sonra Masaüstünüzde belirlenen icona tıklayarak programı başlatıyoruz. Ekran penceresinden USB sürücünüzü ve iso dosyanızı seçiyorsunuz. "Bootable, only supports Windows bootable ISO image" butonuna tıkladıktan sonra "Burn " butonuna tıklayıp işlemin gerçekleşmesini bekliyorsunuz. Free ISO to USB programı "Blue-Ray" teknolojisinide takip etmektedir. İSO dosyalarınızı USB sürücülerinize yazdırarak CD/DVD den kurtuluyorsunuz. Programın çok şık bir arayüzü vardır. Kullanırken hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz. Yazma işlemini gerçekleştirirken bilgisayarınızın performansında bleli bir ölçüde düşüş gözlenebilir.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Nero 2014
Nero 2014 Kullanılarak sisteminizde bulunan ses, video, ISO veya diğer veri dosyalarınızı taşıma..

PowerISO
En çok kullanılan iSO oluşturma programlarından biri olan PowerISO 30 milyonun üzerinde ki..

UltraISO Premium
Bir optik disk yani CD/DVD yazdırma ve iso oluşturma programı olan Ultraiso Premium kesinlikle..

BurnAware Free
Ücretsiz bir optik disk yazdırma programı BurnAware Free ile her türlü optik diklere yazdırma..

Nero Platinum 2017
En çok kullanılan optik disk yazdırma programlarından biri olan Nero 2016 Platinum kesinlikle..

ImgBurn
CD, DVD ve Blu-Ray gibi optik disklerden imaj alma ve imaj hazırlama programıdır.