Garden Planner Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Garden Planner Mac 3.4Üretici: Garden Planner (Deneme Yazılımı)Garden Planner Mac, Bahçenize özgün tasarımlar yaparak hayata geçirebilirsiniz.

Bahçe Tasarlama Programı 


Garden Planner Mac, Son Zamanlarda gördüğümüz en ilginç ve yararlı programlardan biri.

Garden Planner Mac, ile müstakil evlerde bulunan bahçeler için özel bahçe dizaynları yapmanız mümkün üstelik program sadece Mac kullanıcılarına değil aynı zamanda Windows işletim sistemleri içinde sürümü mevcut.

Program daha çok Amerikan tarzı evleri olanlara hitap ediyor ama ülkemizde de yavaş yavaş bahçeli evlere geçiş olduğunu biliyor ve ayrıca hatırı sayılır derecede de bahçeli ev sahibi olduğunu biliyoruz.

Şimdi program tam anlamı ile bir bahçe tasarım programı olarak karşımıza çıkıyor programın içinde birçok bahçe dizaynı ve bir çok temel ev dizaynı mevcut. Kendi ev ve bahçe yapınıza göre olan yada en yakın olanını seçip kendi bahçemizi dizayn etmeye başlayabiliyoruz.

Belirlediğimiz ev ve bahçe tipinden sonra bahçemizde kullanmak istediğimiz objeleri sol taraftaki menüden tek tek seçerek bahçemizin istediğimiz yerine yerleştirebiliyoruz , bunlar ağaçlar,çiçekler, çalılar çeşitli bahçe objeleri ,masa sandalye takımı ,saksılar daha doğrusu bir bahçede aklınıza gelebilecek ne var ise programda bulmak mümkün.

Garden Planner Mac kullanımı gerçekten çok kolay ve sade artık günümüz de bu tip işleri yapmak için kapı kapı peyzaj mimarı aramamıza gerek yok bu program sayesinde istediğiniz dizaynı kendiniz yapabiliyorsunuz.

Bahçe işlerine meraklı olanlar için gerçekten de çok kullanışlı bir program olduğunu düşünerek tavsiye listemize ekliyoruz. 

Program ile güzel bahçe tasarımı yapacağınızı düşünüyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
YoWindow Mac
Mac bilgisayarlar için kullanabileceğiniz dünya genelinde ve bulunduğunuz konum ile ilgili anlık..

Room Arranger Mac
Mac için tasarlanmış 3 boyutlu bir oda tasarım programı.