Garden Planner

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Garden Planner 3.3.4Üretici: Garden Planner (Deneme Yazılımı)Garden Planner, son zamanlarda gördüğümüz en ilginç ve yararlı programlardan biri.

 Bahçe Tasarlama Programı 


Son Zamanlarda gördüğümüz en ilginç ve yararlı programlardan biri.

Aslında program daha çok Amerikan tarzı evleri olanlara hitap ediyor ama ülkemizde de yavaş yavaş bahçeli evlere geçiş olduğunu biliyor ve ayrıca hatırı sayılır derecede de bahçeli ev sahibi olduğunu biliyoruz.

Şimdi program tam anlamı ile bir bahçe tasarım programı olarak karşımıza çıkıyor programın içinde birçok bahçe dizaynı ve bir çok temel ev dizaynı mevcut. Kendi ev ve bahçe yapınıza göre olan yada en yakın olanını seçip kendi bahçemizi dizayn etmeye başlayabiliyoruz.

Belirlediğimiz ev ve bahçe tipinden sonra bahçemizde kullanmak istediğimiz objeleri sol taraftaki menüden tek tek seçerek bahçemizin istediğimiz yerine yerleştirebiliyoruz , bunlar ağaçlar,çiçekler, çalılar çeşitli bahçe objeleri ,masa sandalye takımı ,saksılar daha doğrusu bir bahçede aklınıza gelebilecek ne var ise programda bulmak mümkün.

Garden Planner kullanımı gerçekten çok kolay ve sade artık günümüz de bu tip işleri yapmak için kapı kapı peyzaj mimarı aramamıza gerek yok bu program sayesinde istediğiniz dizaynı kendiniz yapabiliyorsunuz.

Bahçe işlerine meraklı olanlar için gerçekten de çok kullanışlı bir program olduğunu düşünerek tavsiye listemize ekliyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Room Arranger
3 Boyutlu oda tasarımı yapmak artık çok kolay Room Arranger ile eşyaları oradan oraya taşımanıza..

EarthView
Hem ekran koruyucu hemde hava durumu olarak kullanabileceğiniz güncel bir çevrim içi hava durumu..

Weather Watcher Live
Çevrim içi olarak dünya genelindeki hava durumunu masa üstünüzden direkt olarak takip..