Google Drive Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Google Drive Mac 1.16.6866.4367Üretici: Google (Ücretsiz)Mac Kullanıcıları için Google Disk Uygulaması.

Mac Kullanıcıları için google disk Uygulaması.


Google Drive , DropBox ,Yandex Disk gibi internet üzerinde dosya depolama alanı sağlayan güzel bir uygulamadır. Mac uygulamasıda mevcuttur.

Her ne kadar Mac kullanıcıları kendi icloud hesaplarına sahip olasalar da  Google Drive'nin verdiği  15 GB lik ücretsiz kapasite cezbedici olabilir.  Google Drive in sağladığı bu alan sayesinde istediğiniz bilgiyi bu alana depolayabiliyorsunuz . Kullanım şekli çok basit programı kurduktan sonra istediğiniz dosyayı programın oluşturduğu Google Drive  adlı klasörün içine atıyorsunuz program kendisi otomatik olarak internette ki alanınıza otomatik olarak senkron ediyor.

Ayrıca Google web service üzerindeki tüm dosyalarınızı da otomatik olarak senkronize ediliyor  .Programın en güzel yanı ise depoladığınız bu bilgileri istediğiniz kişilerle paylaşabiliyorsunuz ve ayrıca programa Android işletim sistemli telefon yada tabletlerden veya iphone yada ipad cihazlarınız dan kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Programı yükledikten sonra yapmanız gereken çok basit drive.google.com adresinden google e mail hesabınız ile giriş yapmak .

Geçtiğimiz yıllarda google bu alana çok yatırım yapmış ve drive üzerinden web üzerinde çalışan google nin kendi office uygulamalarınıda bu alana kaydedebiliyorsunu. Hatta bu dosyalarda yaptığınız her kayıt otomatik olarak kayıt edilmekte. Bu tip programlar son zamanlarda gittikçe yaygınlaşmaya başladı ve internet kullanıcılarının hizmetine sunuluyor .

Google gibi bir devin sunduğu bu hizmetten herkesin yararlanmasında fayda var diye düşünmekteyiz . Kaldıki 15 GB lik alan internet üzerinde oldukça hatırı sayılır bir alan olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Net Transport Mac
Mac sürümü ile Net Transport başarılı bir dosya indirme programı.

JDownloader Mac
Program bütün işlerim sistemlerinde çalışabilme özelliği ile tasarlanmış ve açık kaynaklı bir..

FrostWire Mac
Mac sistemlerinde de kullanabileceğiniz etkin bir dosya indirme programı her türlü dosya türünü..

GetFLV Mac
Mac bilgisayarlarında kullanabileceğiniz flv türü dosya indirme programlarından biridir Windows ve..