Grand Theft Auto: Vice City Skin Pack

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Oyun ve Eğlence Oyun Araçları Grand Theft Auto: Vice City Skin Pack

Grand Theft Auto: Vice City Skin Pack 1.0Üretici: alindir (Desteksiz yazılımlar)


Grand Theft Auto: Vice City Skin Pack 1.0 Ekran Görüntüsü

Grand Theft Auto: Vice City Skin Pack ile karakterimiz olan Tommy’in görünümü dahi değiştirmemiz mümkün olmaktadır.

GTA Vice City En Son Güncel Yaması İndirme


GTA oyunları hiç şüphesiz milyonların oynadığı oyun olmaktadır. Şu an da beşinci serisi ile piyasada olan oyunun kuşkusuz en tutulan versiyonu Vice City olmaktadır. Bu versiyon için sayısız farklı düzenlemeler eklenerek birçok kullanıcıya yönelik tasarımlar ortaya çıkmış bulundu. GTA Vice City Türkiye de bunlardan biri olmaktadır. Türk tasarımcılar tarafından yapılan ekleme ile oyuna birçok Türkiye’ye özel özellikler eklenmiştir. Ancak orijinal oyun güncellemesi de bunlardan biri olmaktadır. Grand Theft Auto: Vice City Skin Pack ile karakterimiz olan Tommy’in görünümü dahi değiştirmemiz mümkün olmaktadır. Ayrıca çevre de birçok değişikler bu güncelleme ile oyun severlere sunulmaktadır.

Vice City Skin Pack tam 30 tasarımcı tarafından detaylı bir şekilde hazırlanmıştır. Buda oyun için bir nevi güncelleme sayılmaktadır. Oyun içi yapılan bu orijinal güncelleme haricinde internet ortamında birçok farklı eklemlerin yapıldığı GTA Türk yamaları bulunmaktadır. Yamada yer alan güncellemeler de birçok farklı görüntülerin yanı sıra bazı yeni model araçlarda trafik de görülmektedir. GTA görev yapma haricinde oyun içerisinde de oldukça hoş vakit geçirilmesi nedeni ile tercih edilmektedir. Bunlardan biri de oyunda yer alan araçlar olmaktadır.

Tommy karakterimizi oyunda farklı dükkanlara girdirerek giyimi ile değiştirebilmekteyiz. Ancak bunun haricinde yapılan yama da oyuncumuz da daha farklı değişikler olduğunu göstermektedir. Bu yama tamamen ücretsiz olarak GTA oyunu severler için yapılmış ve daha fazla keyif alınması sağlanmaya çalışılmış gibi görülmektedir.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Tunngle
Harici yada yerel ağlarda multiplayer oyunlar oynamanızı sağlayabilen güncel bir yazılım..

Razer Game Booster
Bilgisayarınızın hem grafik hemde işlemci ayarlarını optimize ederek daha performansı oyun..

Grand Theft Auto: Vice City Ultimate Vice City..
Grand Theft Auto: Vice City oyununun Ultimate Vice City Mod eklentisidir.

Nusu LoLNoobReporter
League of Legends Raporlama ve istatstik Programı.