Nusu LoLNoobReporter

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Nusu LoLNoobReporter 201.0.0Üretici: Metin Yakar (Ücretsiz)


Nusu LoLNoobReporter 201.0.0 Ekran Görüntüsü

League of Legends Raporlama ve istatstik Programı

League of Legends Raporlama Programı


Nusu-LoLNoobReporter, League of Legends oyununda kullanılmak üzere tasarlanmış haksız raporlamanın önüne geçme programıdır. League of Legends Türkiye sunucusunda neredeyse her oyunda görünen oyunu terkeden yüksek seviye olup rakiplerini güçlendirerek oyunun tadını kaçıran oyuncuları raporlama ve listeleme özelliğine sahiptir.

Oyuncuların birbirini haksız olarak raporlamasını engellemek üzere oyun sonuçları ekranının fotoğrafını ekleme zorunluluğu eklenmiş ve haksız raporlamaların önüne geçilmiştir.
Programı geliştiren Metin Yakar her türlü şikayet, destek ve geliştirme talepleriyle profesyonel olarak ilgilgilenmektedir. Programda hiçbir reklam bulunmaması, tehlikeli ve istenen dışında bilgi sızdıran kod içermemesi, kurulum gerektirmeyen, herhangi bir kar amacı gütmeyen, gelecek zamanlarda da ücretsiz olacak olması programın kullanılaya değer kılıyor.

Programın asıl amacı oyunun zevkini kaçırmak için çaba sarfeden kişi veya kişilerin önüne geçmek ve oyunu daha zevkli oynayabilmek için yazılmış bir yazılım olmasıdır. League of Legends oyununu oynayan ve bu tip durumlardan muzdarip olanlar için kesinlikle kullanılmaya değer bir program olduğunu söyleyebiliriz.

Not: Programı yazan Metin Yakar  her türlü şikayet ve önerilerinizi  bırakacağınız yorumlardan takip ederek programı devamlı geliştirmeye devam etmeye çalışacağını bildiriyor ve yorumlarınızı bekliyor olacağız.

 

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Grand Theft Auto: Vice City Skin Pack
Grand Theft Auto: Vice City Skin Pack ile karakterimiz olan Tommy’in görünümü dahi değiştirmemiz..

Tunngle
Harici yada yerel ağlarda multiplayer oyunlar oynamanızı sağlayabilen güncel bir yazılım..

Razer Game Booster
Bilgisayarınızın hem grafik hemde işlemci ayarlarını optimize ederek daha performansı oyun..

Grand Theft Auto: Vice City Ultimate Vice City..
Grand Theft Auto: Vice City oyununun Ultimate Vice City Mod eklentisidir.