IcoFX

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

IcoFX 2.12.1Üretici: IcoFX (Deneme Yazılımı)Hertürlü ikon ve logo tasarlayabileceğiniz güncel ve oldukça geniş bir hazır ikon kütüphanesine sahip olan program ile sizde kendi logo veya Web sayfanıza ikonlar tasarlayabilirsiniz.

İkon Tasarlama Programı.


IcoFX,  bir ikon tasarlama programıdır.

Bu program ile dosya yada klasörleriniz için ikon tasarlayabilir ve tasarladığınız ikonları kolaylıkla dosya ve programlarınızda kullanabilirsiniz .

IcoFX son sürüm indir 40 dan fazla efekt seçeneği ile ikon tasarlamak sadece sizin hayal gücünüze kalmış icofix PNG, JPEG, TIFF, GIF, JPEG2000, BMP gibi formatları desteklemekte ve bu formatları ICO, CUR, ANI, ICNS, ICL, CUL, IFX uzantılarına çevirebilir windows ve apple uygulamalarında kullanabilirsiniz, ayrıca tasarladığınız ikonlara transparan ,parlak  yada opak  görünümlereden herhangi birini de verebiliyorsunuz.

Programlar yada web sayfaları için ikon tasarlamak için biçilmiş kaftan olan programın kullanımı da oldukça kolay, barındırdığı menüler sayesinde renk HTML renk kod desteği sayesinde tasarımınızda kullandığınız renklerin hepsini standart bir şablonda yapabilirsiniz. Ayrıca belirli kategorilerde tasarlanmış yüzlerce ikon üzerinde renk değişimi veya parlak renk ekleme gibi birçok efekt ekleyebiliyor isterseniz bu objeleri küçültüp yada daha da büyütebiliyorsunuz.

Windows XP sonrası işletim sistemleri ile sorunsuz çalışa bilen icofx Windows 8 ile de uyumlu çalışabiliyor. Program özellikle görsel tasarım alanında çalışanlar için tasarlanmış hazır kalıplar halindeki ikonlar bir tasarımcının elinde oldukça farklı görünüme bürünebiliyor. Tasarım işlerinin en zorlu taraflarından biri olan objeleri 0 dan oluşturma işi ile kaybedilen zamanı bu program ile giderebileceğinizi düşünüyoruz.

IcoFX  benzersiz arayüzü ve kullanım kolaylığı ile yeni başlayan yada ileri düzeydeki ikon tasarımcıları için çok kullanışlı ve neredeyse sınırsız bir program .

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ACDSee Pro
En güncel fotoğraf görüntüleme programlarından bir olan ACDSee programı ile tüm fotoğraflarınızı..

Adobe Photoshop
25 yılın getirmiş olduğu tecrübe ve birikim, tam anlamı ile profesyoneller için hazırlanmış..

CorelDRAW Graphics Suite X8
Vektörel grafik çizim programlarının başında gelen programlardan biri olan CorelDRAW Graphics..

OpenCanvas
illustrator ve Grafik Çizim programları ile ilgili iseniz ve de bu işe meraklı bir yapınız var ise..

FontCreator
Bilgisayar dünyasına yeni fontlar katmak isterseniz yada istediğiniz ama dijital ortama yansıtmak..

SketchUp
Bir çok programa göre kullanımı daha kolay olduğunu düşündüğümüz güzel bir teknik çizim programı.