OpenCanvas

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

OpenCanvas 6.0.20Üretici: PGN (Deneme Yazılımı)illustrator ve Grafik Çizim programları ile ilgili iseniz ve de bu işe meraklı bir yapınız var ise OpenCanvas mutlaka denemelisiniz.

Resim Düzenleme Programı


OpenCanvas programı ile çizim yapabilir ve resimlerinizi düzenleyebilirsiniz. Çizim ve fotoğraf düzenleme programları, hem grafik tasarıma meraklı olan kişiler hem de grafik tasarımla profesyonel olarak ilgilenen kişiler için önemi bir hayli büyük olan programlardır.

Şu anda piyasada onlarca farklı çizim/fotoğraf düzenleme programı bulunmaktadır. Bu programlar arasından seçim yapmak elbette ki zordur. Ancak piyasada bulunan tüm ücretli yazılımlar size belirli bir deneme olanağı sunarlar. Size sunulan süre zarfında OpenCanvas yazılımını detaylı olarak inceleyebilir ve programın avantajlı yönlerini kendiniz de öğrenebilirsiniz.

OpenCanvas, daha çok grafik tasarım konusunda amatör kullanıcıları hedef almaktadır. Zaten, programı açtığınızda oldukça basit bir tasarım ile karşılaşacaksınız ve bu da OpenCanvas'ın amatör kullanıcılar için hazırlanmış bir program olduğunu hemen belli edecektir.

OpenCanvas, piyasadaki rakipleri ile karşılaştırıldığında, hiçbir eksi yön barındırmayan ve rakiplerine oranla size daha kolay kullanılabilen bir arayüz sunmaktadır. Programın içerisinde yer alan araçları, fırçaları kullanarak birbirinden farklı ve kaliteli çizim tasarımlarına imza atabilirsiniz. Windows XP sonrası tüm windows işletim sistemlerine tam destek vermesi de oldukça hoş bir yanı diyebiliriz.

Programın öne çıkan detaylarından bir tanesi de, OpenCanvas ile yaptığınız çalışmaları dilerseniz video olarak kayıt imkanı sunmasıdır. Bu sayede, OpenCanvas ile yapacağınız sınırlarının olmadığını siz de fark edebileceksiniz. Programın İngilizce oluşu sizi rahatsız etmeyecektir. Kolayca anlaşılabilir elementleri sayesinde OpenCanvas, sürekli kullandığınız tasarım programları arasındaki yerini alacaktır.

Programın başarısını, popüler Download sitelerinde en çok indirilenler arasındaki yerini koruması ile de anlayabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle OpenCanvas:
Video İzle OpenCanvas:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
IcoFX
Hertürlü ikon ve logo tasarlayabileceğiniz güncel ve oldukça geniş bir hazır ikon kütüphanesine..

ACDSee Pro
En güncel fotoğraf görüntüleme programlarından bir olan ACDSee programı ile tüm fotoğraflarınızı..

Adobe Photoshop
25 yılın getirmiş olduğu tecrübe ve birikim, tam anlamı ile profesyoneller için hazırlanmış..

CorelDRAW Graphics Suite X8
Vektörel grafik çizim programlarının başında gelen programlardan biri olan CorelDRAW Graphics..

FontCreator
Bilgisayar dünyasına yeni fontlar katmak isterseniz yada istediğiniz ama dijital ortama yansıtmak..

SketchUp
Bir çok programa göre kullanımı daha kolay olduğunu düşündüğümüz güzel bir teknik çizim programı.