Kaspersky Password Manager iOS

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Kaspersky Password Manager iOS 1.4.0Üretici: Kaspersky Lab (Ücretsiz)Kaspersky'dan iOS Şifre Saklama Uygulaması ile artık tüm şifrelerinizi güvenli bir şekilde cihazınızda saklayabileceksiniz.

Kaspersky'dan iOS Şifre Saklama Uygulaması


Kaspersky'dan iOS şifre saklama uygulaması Kaspersky Password Manager iOS Sürümü ile artık tüm şifrelerinizi güvenli bir şekilde cihazınızda saklayabileceksiniz.

Artık hemen hemen tüm özel işlemlerimizi mobil aygıtlar üzerinden yapara hale geldik. Hal böyle olunca önemli banka işlemleri, e-devlet kapısı işlemleri gibi birçok resmi siteden şifreli işler yapıyoruz. Tabii bu şifrelerin tamamını aklımızda tutamıyoruz. Yada bir yerlere kaydetmeniz gerekmektedir. 

Fakat günden güne ve internette gezdiğiniz sayfaların içeriğine ve aboneliklerinize göre birçok şifreye sahip oluyorsunuz ve sonunda şifreleriniz o kadar çok oluyor ki , çözüm için ya hepsini tek şifre haline getiriyorsunuz yada devamlı olarak yeni şifre alıyorsunuz e tabi bu durum da gereksiz zaman kayıplarına neden olmakta.

Kaspersky Lab bu soruna da el atarak son derece güvenli bir şifre saklama programı yazarak bu sorunu kökten çözmeyi amaçlamış , yapmanız gereken tek şey programın kurulumu esnasında belirlediğiniz şifrenizi ezberlemek diğer şifrelerinizi işlem esnasında sayfa ile beraber programa kaydetmek hepsi bu .

Bu şekilde şifrelerinizi hem güvenli bir şekilde saklıyor ve de  kullanıyorsunuz , dolayısı ile tüm şifreleri de ezberlemenize gerek kalmıyor.

Kaspersky Lab firmasının aynı zamanda iOS işletim sistemleri için de geliştirdiği Kaspersky Password Manager iOS Sürümü ile şifreleriniz artık güvende olacak.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...