Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
Mozilla Thunderbird Son Sürüm İndir - Ücretsiz Alternatif E-Posta İstemcisi - Alindir

Mozilla Thunderbird

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Mozilla Thunderbird 45.8.0Üretici: Mozilla (Ücretsiz)Outlook express programına rahatlıkla alternatif olabilecek bir program olan Mozilla Thunderdbird firefox kalitesini taşıyan bir e posta istemcisidir.

Mozilla Thunderdbird e- Postalarınız Teknoktada


Mozilla Thunderbird, outlook express benzeri bir programdır.

Ücretsiz bir program olduğu için öncelikle süper bir program olduğunu belirtmeliyiz, Program tıpkı outlook express benzeri bir program olup MS office özelliklerinin bazılarını da taşımaktadır. Örnek vermek gerekir ise  e mail filitreleme özelliği, spam koruması, Web mail, POP, IMAP ve Microsoft Exchange server desteği programın  ayrı tutan en büyük özelliklerindendir.

Ayrıca programa birden fazla mail hesabı da ekleyebilir hepsini aynı anda görebilir yada tek tek de görme imkanına sahipsiniz ,program MS office kadar karmaşık olmadığı için programı indirip kurarsanız ne kadar hızlı çalıştığını sizde fark edeceksiniz. Program windows 2000 sonrası yayımlanmış olan tüm işlerim sistemleri ile uyumlu çalışabiliyor, Ayrıca program sadece windowsa değil Mac ve Linux işletim sistemlerine de destek veriyor ve popilaritesini arttırmanın yollarını arttırıyor desek yanlış olmaz diye düşünüyoruz .

Tüm bu özelliklerinin yanında kullanımı da oldukça kolay olan bu mail programı outlook a alternatif olarak kullanabileceğimiz güzel bir program .

Mozilla Thunderbird  (Türkçe) hızlı mail bulma özelliği çok verimli çalışmakta sadece mail içinde geçen birkaç kelime girmeniz yeterli kelimenin geçtiği tüm maileri anında ekranınıza getirebiliyor.

Denemeye değer çok güzel bir e mail programı tavsiye edilir.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
- Bazı güvenlik açıkları düzeltildi. - Gelişmiş yanıtlama seçenekleri eklenmiş. - Yeni arama seçenekleri ile daha hızlı arama.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Spamfighter  Ekran Görüntüsü Spamfighter
Outlook 2000, 2002, 2003, 2007, 2010, 2013 and 2016 ve Outlook Express programları ile tam uyumlu..

eM Client  Ekran Görüntüsü eM Client
Microsoft outlook benzeri ve alternatif bir e posta istemci programı olan eM Client ile birden çok..

Windows Live Mail
Tüm e-posta adreslerinizi bu ücretsiz Windows Live Mail ile etkili bir şekilde kontrol..