MP3 Stream Editor

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

MP3 Stream Editor 3.4.4.3232Üretici: 3delite (Deneme Yazılımı)MP3 dosyalarınıza eklentiler veya kesintiler yapmanızı sağlayan ve ses dosyasını açarak akış içerisindeki her hangi bir yere eklemeler ek sesler eklemenize olanak tanır.

Mp3 Edit/Düzenleme Programı


MP3 Stream Editor, bir MP3 editör programıdır.

MP3 arşivi geniş olup aynı zaman da müzik dosyalarında düzenleme yapmayı sevenler işte size süper bir MP3 editleme programı. program sayesinde herhangi bir Mp3 dosyasına müdahale edebilirsiniz dosyayı ses dosyasını 3 boyutlu olarak açıp ses dosyasının herhangi bir yerine istediğiniz bir başka ses dosyasını ekleyebilirsiniz.

Bu çok basit ben daha başka şeyler de yapmak istiyorum diyorsanız. Program size bu imkanı da veriyor Mp3 dosyalarınıza ses efektleri de verebiliyorsunuz böylelikle kendinize güzel ses efektleri de verebilir kendi mixlerinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Program ses dosyasını bozmadan decompress etmeden üzerinde çalışabilme  imkanı vermesi programın ayrıca göze çarpan hoş bir özelliği olmuş.

Programa başka CD yada DVD den yada herhangi başka bir ses dosyasından parça alabilir ve ekleyebilir hatta müdahale ettiğiniz dosyadan parça çıkarıp kaydedebiliyorsunuz . Programın en güzel özelliği siz tüm bu müdahaleleri yapmanıza rağmen ses dosyanızın ses kalitesinin asla bozulmuyor olması.

MP3 Stream Editor oldukça güzel görsel açıdan çok profesyonelce hazırlanmış ve kullanımı kolay ses dosyalarını 3 boyutlu olarak görebilmeniz. Ayrıca bunu belirtmeden geçmeyelim bozuk Mp3 dosyalarınızı otomatik olarak düzeltmesinin yanında CD yazma programları ile birlikte çalışarak tek tıkla istediğiniz dosyalarınız CD veya DVD ye kayıt yazdırabiliyorsunuz  .

Dolayısı ile başarılı bir program olarak arşivinizde bulunması gerektiğini düşünüyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MP3 Rocket
Video klip ve diğer ses dosyalarınızı MP3 Rocket ile MP3 e çevirebilir ve aynı anda program..

Speed MP3 Downloader
Onbinlerce yabancı ve Türk şarkıcılarının MP3 dosyalarını indirebileceğiniz bir MP3 indirme..

MP3 Free Downloader
Ücretsiz MP3 programları arasında olukça popüler bir yere sahip olan program ile 100 binlerce MP3..

AV MP3 Player Morpher
Çok yönlü bir mp3 dinleme ve düzenleme programıdır.

Hot MP3 Downloader
Nerede ise 20 yıla yakın bir süredir popülerliğini koruyan MP3 müzik dosyalarını internetten bulup..

TuneUp
TuneUp ile medya dosyalarınızı gerçekten de çok ulaşılabilir ve şık bir görünüme sahip olmasını..