AV MP3 Player Morpher

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

AV MP3 Player Morpher 4.0.101Üretici: AVSOFT (Ücretsiz)


AV MP3 Player Morpher 4.0.101 Ekran Görüntüsü

Çok yönlü bir mp3 dinleme ve düzenleme programıdır. Programla Mp3 dosyalarınızda bir çok işlemi kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Çok Yönlü Bir Mp3 Düzenleme Programı


AV MP3 Player Morpher başlıktan da anlaşılacağı gibi AV MP3 Player Morpher gerçektende çok yönlü bir mp3 edit programı .

AV MP3 Player Morpher de neler yok ki gerçek zamanlı müzik editleme programı örneğin çaldığınız bir mp3 yada track dosyasına tek tık ile çalarken çeşitli ses efektleri ekleyebilir çeşitli filtreler uygulayabilirsiniz.

Program ayrıca 3d ses efekti, bass efekti, tiz efekti düet yani çift şarkı çalma özelliği gibi gerçekten de ileri düzeyde ses efektleri eklenebiliyor. Ayrıca programın efekt arşivinde birçok değişik türde bateri sesleri ve distortion gibi özel ses efektleri de mevcut.

Progam aslında bir mp3 editor programından olması ile beraber aslında bir DJ programı tarzında da kullanılabilir olması programı rakiplerinden ayırmış. Programın bir diğer özelliği ise MP3 dosyalarını WAV ve WMA ya yada bu tür dosyaları MP3 e çevirme özelliği ile bir mp3 converter özelliğine ayrıca cd komple mp3 e rippleme özelliğine de sahip .

Son olarak program aynı zamanda hem bir cd kapağı tasarlama hemde bir cd yada dvd yazıcı programa sahip ve bu özelliği sayesinde editlediğiniz herhangi bir mp3 dosyasını başka programa ihtiyaç duymadan direkt olarak bir cd ye yazabilme özelliği ile oldukça kullanışlı bir program.

Sonuç olarak çok kapsamlı ve başarılı bir program olarak müzik işlerine meraklı olan arkadaşlarımıza tavsiye edebileceğimiz bir program.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MP3 Rocket
Video klip ve diğer ses dosyalarınızı MP3 Rocket ile MP3 e çevirebilir ve aynı anda program..

Speed MP3 Downloader
Onbinlerce yabancı ve Türk şarkıcılarının MP3 dosyalarını indirebileceğiniz bir MP3 indirme..

MP3 Free Downloader
Ücretsiz MP3 programları arasında olukça popüler bir yere sahip olan program ile 100 binlerce MP3..

MP3 Stream Editor
MP3 dosyalarınıza eklentiler veya kesintiler yapmanızı sağlayan ve ses dosyasını açarak akış..

Hot MP3 Downloader
Nerede ise 20 yıla yakın bir süredir popülerliğini koruyan MP3 müzik dosyalarını internetten bulup..

TuneUp
TuneUp ile medya dosyalarınızı gerçekten de çok ulaşılabilir ve şık bir görünüme sahip olmasını..