PDFCreator

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

PDFCreator 2.2.0.526Üretici: Pdfforge (Ücretsiz)


PDFCreator 2.2.0.526 Ekran Görüntüsü

PDFCreator programı ile PDF dosyalarınızı başka dosyalara, başka dosyaları ise PDF dosyalarınıza kolaylıkla çevirebilirsiniz.

PDF Dosya Oluşturma Programı


Ofis programlarıyla çalışan iş yerleri özellikle PDF dosyalarının önemini iyi bilirler. PDF dosyaları ile ilgili bilgisi olmayan biri için o programı kullanmak oldukça zordur. Özellikle World dosyalarında hazırlanmış olan sunumlar PDF dosyalarına çevirmek istediğinizde bunu yapabilmek için ek programlara gereksinim duyulur. İşte bu ve bunun gibi özelliklere yardımcı olacak olan PDFCreator programıdır.

PDFCreator programını ücretsiz indirerek PDF ile yapabileceğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Windows uygulamaları ile uyumlu bir şekilde çalışan PDFCreator programı istediğiniz program üzerinden PDF dosyaları yaratmanıza olanak sağlar. Açık kaynaklı olması, Türkçe dil desteği ve kolay kullanımlı arayüzü ile size çok yardımcı olacak bir ücretsiz programdır.

PDFCreator programı ile PDF dosyalarınızı başka dosyalara, başka dosyaları ise PDF dosyalarınıza kolaylıkla çevirebilirsiniz. PDFCreator programı sayesinde PDF dosyalarınızı şifreleyebilir başkalarının görmesini engelleyebilirsiniz. Autosave özelliği ile belirli bir süre sonra otomatik kayıt etme imkanı sunar. Birçok windows dosyasını tek bir PDF dosyasında birleştirebilirsiniz. Yüklemek istediğiniz bileşenleri seçtikten sonra kolay kurulum keyfini çıkartın.

PNG, JPG, TIFF, BMP, PCX, PS, EPS olarak PDF den fazlasını yaratma imkanı vardır. PDFCreator programı ticari kullanımlar için bile ücretsiz ve açık kaynak kodludur. Yaratılan dosyaları e-posta yoluyla email olarak gönderebilirsiniz.PDFCreator seçeneği ile ücretsiz sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz dosyayı oluşturabilir , dosyalar arası dönüştürme işleminde bulunabilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Foxit Advanced PDF Editor
Foxit Advanced PDF Editor, PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapabileceğiniz bir programdır.

Adobe Acrobat Reader DC
PDF Programları arasında en ünlüsü, aslında PDF formatının geliştiren ADOBE firmasının PDF okuma..

doPDF
doPDF Free PDF Converter bir PDF dönüştürücü programdır.

PDF Compress
PDF dosyaları normalde zaten sıkıştırılmış boyutları düşürülmüştür, ancak içeriği fazla olan PDF..

Nitro PDF Reader
Her tür pdf dokümanını okuyabilen aynı zamanda doküman üzerinde değişiklik yapabileceğiniz..

Xtreme PDF Converter VCL
XtremePDFConverter VCL PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapma programıdır.