PDFZilla

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Ekran görüntüsü yok

PDFZilla 3.0Üretici: PdfZilla (Deneme Yazılımı)Word, Excel, RTF, TXT, Resim, HTML, SWF, gibi dosyalarınızı PDF ye ve Pdf dosyalarınızı da yine bu dosya formatlarına dönüştürebilirsiniz.

PDF Dosya Düzenleme ve Dönüştürme Düzenleme


PDFZilla PDF dosyalarınızı farklı formatlara çevirebilen güncel ve çok kullanışlı bir programdır.

Pdf dosyaları bildiğiniz gibi üzerinde değişiklikler yapamayacağınız en azında normal yollarla değişiklikler yapamayacağınız doküman türünde dosyalardır. Özellikle ofis yada satış firmalarında son yıllarda sıklıkla kullanılan pdf uzantılı belgeler birçok ihtiyaca cevap vermektedir.

Ancak bu dosyaların içeriklerini değiştirmek biraz zordur özellikle bilgisayar programları konusunda fazla bilginiz yok ise işiniz iyice zor demektir. Peki bu tip durumlar için hazırlanmış bir yazılım yok mu dur? diye sorarsanız cevabımız elbetteki vardır yönünde olacaktır.

Bu tip programların en çok kullanılanı PDFZilla dır , program Pdf dosyalarınızı barındırdığı editleme programları ile MS Word, excel, Zengin metin belgesi, text dosyası formatına rahatlıkla vede içerik kaybı yaşamadan dönüştürme imkanı sunuyor. ayrıca program ile sadece dönüştürme işi değil pdf dosyanız üzerinde de çeşitli değişiklikler yapabilme imkanı sunması programın ayrı bir özelliği diyebiliriz.
Kullanımı çok kolay olan PDFZilla ile aynı zamanda dosyalarınızı sürükle bırak yöntemi yada windows gezgini üzerinden hemen dönüştürmeye yada yeniden düzenlemeye başlamanızı sağlıyor. Özellikle basitleştirilmiş kullanıcı dostu arayüzü sayesinde bilgisayar programları hakkında çok bilginiz olmasına da gerek kalmadan bu program sayesinde istediğiniz yapabilirsiniz.

Program Pdf dosyalarınızı jpg, bmp, gif, tif, png gibi en bilindik ve en çok kullanılan dosya türlerine dönüştürebilir aynı zamanda resim formatı yanında yine pdf dosyalarınızı HTML, SWF gibi formatlar a da dönüştürerek dosya boyutlarınızı oldukça küçülterek web sayfalarında yayınlayabileceğiniz ideal boyutlara çeke bilirsiniz.

Tüm bu özellikleri ve hızlı sonuçları ile pdf dosyaları düzenleme programları arasında kesinlikle denemeniz gereken programlar arasında yerini almaktadır .

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Foxit Advanced PDF Editor
Foxit Advanced PDF Editor, PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapabileceğiniz bir programdır.

Adobe Acrobat Reader DC
PDF Programları arasında en ünlüsü, aslında PDF formatının geliştiren ADOBE firmasının PDF okuma..

doPDF
doPDF Free PDF Converter bir PDF dönüştürücü programdır.

PDF Compress
PDF dosyaları normalde zaten sıkıştırılmış boyutları düşürülmüştür, ancak içeriği fazla olan PDF..

Nitro PDF Reader
Her tür pdf dokümanını okuyabilen aynı zamanda doküman üzerinde değişiklik yapabileceğiniz..

Xtreme PDF Converter VCL
XtremePDFConverter VCL PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapma programıdır.