Photo Crop Editor

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Photo Crop Editor 2.03Üretici: iFoxSoft (Deneme Yazılımı)Bir çok fotoğraf formatını destekleyen Photo Crop Editor ile fotoğraflarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.

Kolay Resim Düzenleme programı


Photo Crop Editor dijital resimleriniz üzerinde değişiklikler yapabileceğiniz güncel ve kullanımı kolay bir programdır. Photo Crop Editor programı ile fotoğraflarınızı istediğiniz gibi kırpabilir, istemediğiniz kişi ya da nesneleri kaldırabilirsiniz. Günümüzde bu konu ile ilgili birçok program var. Ancak tüm bu programlarda bir takım eksiklikler mevcut ve bu eksikliklerden dolayı da işlerinizi tama olarak istediğiniz gibi değildir. Artık dilediğiniz gibi fotoğraflarınızı kırpabilecek istemediğiniz şeyleri fotoğraftan rahatlıkla kaldırabileceksiniz.

Fotoğrafınızda istenmeyen kişi ya da nesneyi kardırmak için izlemeniz gereken üç adım bulunmaktadır. Nesneyi işaretlemek, sınırı düzenlemek ve işlemi gerçekleştirmek. Kullanım kolaylığı sayesinde birçok işinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Benzer programlar tabii ki mevcut ama bu programlar daha gelişmiş programlar olduğu için kullanımı da bir o kadar zorlaşmakta fakat Photo Crop Editor nerede ise gelişmiş programların yapabildiklerini birkaç tık ile yapıyor.

Örneğin arkadaşlarınızla bir fotoğraf çekindiniz ama arkadaşınız resimde kendini beğenmedi ve resmi silmenizi istiyor. Ama resimde siz kendinizi çok beğendiniz ve silmek istemiyorsunuz. İşte bu program sayesinde ikiniz de üzülmeyeceksiniz. Resim kalacak ama arkadaşınızı kırpacaksınız. Program olmadan yapmak istediğinizde yeterince olmayacak ama Photo Crop Editor programı ile rahatlıkla bu sorunu çözeceksiniz. fotoğraflarınızın sınırını siz koyacaksınız.

Yada kalabalık bir şekilde fotoğraf çekindiniz ve çok beğendiniz. O fotoğrafta kendinizi tek olarak da istiyorsunuz. Artık bunu bile yapmak çok kolay. Fotoğraflarınızı dilediğiniz şekilde kullanın. İsterseniz bir yerden başka bir yere bile fotoğrafınızı işleyebilirsiniz. Mükemmel tasarlanmış bu program tam da sizin istediğiniz gibi. Programın eksi yönü ise Türkçe dil desteği olmaması ancak birkaç kelimelik ingilizce bilgisi programı kullanmanıza yardımcı olacaktır. Program windows 98 dahil  popüler işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır.

Çektiğiniz resimler ile çok ilgilenip üzerlerinde uğraşmayı seviyorsanız bu yazılım tam size göre.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
PhotoInstrument
Photoshop'un temel ve can alıcı özelliklerinin bir araya toplandığı çok fazla karmaşık..

JetPhoto Studio
JetPhoto Studio ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir üzerinde oynayabilir..

Paint.NET
Paint.NET hem basit hemde kapsamlı bir resim düzenleme programıdır.

IrfanView
Tüm dünyada 100 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok kullanılan ve en eski dijital..

PhotoShine
Dijital fotoğraflarınız farklı çerçeveler ekleyerek fotoğraflarınıza daha fazla hareket..

FastStone Image Viewer
Oldukça kullanışlı ve görüntüleme işlevselliği anlamında farklı araçlara sahip olan FastStone..