Sharp World Clock

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Sharp World Clock 7.14 Ekran Görüntüsü

Sharp World Clock 7.14Üretici: Johannes Wallroth (Deneme Yazılımı)


Sharp World Clock 7.14 Ekran Görüntüsü

Bu amaçla geliştirilmiş olan en iyi uluslararası saat yazılımlarından birisi olan Sharp World Clock sayesinde artık istediğiniz ülkelerin o anki saatlerini görmek çok kolay.

Uluslararası Saat Programı


Zaman hepimiz için önemlidir ve zaman kavramı olmadan yaşamak neredeyse imkansız. Bazı kişiler için sadece kendi bulunduğu bölgenin saati yeterli olurken bazı kişiler için dünya saatleri oldukça önem taşımaktadır. Özellikle uluslar arası iş yapan kişiler için diğer ülkelerdeki saati hesaplamak bazen çok zor olabiliyor.

Bu amaçla geliştirilmiş olan en iyi uluslararası saat yazılımlarından birisi olan Sharp World Clock sayesinde artık istediğiniz ülkelerin o anki saatlerini görmek çok kolay. Tamamen kullanıcıya yönelik olarak hazırlanmış ve kullanımı kolay olan bu programı rahatlıkla indirip kurarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz ülkelerin saatlerini ülke bayrakları ile görebilirsiniz, bu sayede rahatlıkla anlık saati takip edebilirsiniz.

Neredeyse bütün ülkelerin saatlerini içerisinde barındıran bu program sayesinde artık uluslararası saat sıkıntısı ortadan kalkıyor. Kolaylık program ekranına istediğiniz ülkelerin saatini ekleyebilir ve çıkarabilirsiniz. Ayrıca Sharp World Clock programı üzerinden güneşin ve ayın hareketini inceleyerek anlık olarak izleyebilirsiniz.  Bu programın içerisinde ayrıca yapışkan notlar programı da yer almaktadır. Yapışkan notlar sayesinde kolaylıkla masaüstünüze notlar alabilir ve işlerinizi yoluna sokabilirsiniz. Her bilgisayarda bulunması gereken bir program olan Sharp World Clock mutlaka bir gün işinize yarayacak bu yüzden bilgisayarınızda bulundurmanız sizin faydanıza olacaktır.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Anuko World Clock
Dünya saatlerini masaüstünüzde görmek isterseniz Anuko World Clock programı bu konuda size..

Cool Timer
Ücretsiz olarak indirebileceğiniz saat ve alarm programlarından biri olan Cool Timer en güncel..

Alarm Clock
Alarm ve dünya saatleri ile donatılmış çeşitli arayüzlere sahip olan bir alarm programı.

Free Countdown Timer
İşlevsel, çekici masaüstü çalar saat arıyorsanız, CountDown Timer harika bir seçim olabilir.

Sharp World Clock  Ekran Görüntüsü Sharp World Clock
Sharp World Clock programı sayesinde birçok ülkenin o anki saatlerini öğrenebilirsiniz.