Splendid City Sports Scheduler Lite

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Oyun ve Eğlence Spor Oyunları Splendid City Sports Scheduler Lite

Splendid City Sports Scheduler Lite 7.0Üretici: Niagara Software (Ücretsiz)Splendid City Sports Scheduler Lite, tamamı ile ücretsiz bir takım yada bireysel spor dalları için fikstür hazırlama programıdır.

Fikstür Hazırlama Programı


Splendid City Sports Scheduler Lite, tamamı ile ücretsiz bir takım yada bireysel spor dalları için fikstür hazırlama programıdır.

Program sayesinde amatör liglerde yada okullarda yada küçük ölçekli spor kulüplerinin düzenleyeceği karşılaşmalarda fikstür hazırlamak için kullanabilirler.

Program ikili yada çoklu katılımlı turnuva düzeni fikstürü hazırlama karşılaşmaların sonuçlarını girdiğinizde karşılaştırmaları otomatik olarak hazırlayabilen bu program sayesinde . Program birçok işletim sisteminde çalışabiliyor Windows 2000 sonrası işletim sistemlerinden  Windows 7 de dahil olmak üzere desteği bulunmakta ancak şimdilik windows 8 desteği bulunmamakta.

Programın bir diğer özelliği ise yapılan spor fikstür ve sonuçlarına göre analizler çıkarabiliyorsunuz.

Splendid City Sports Scheduler Lite son sürüm indir ile Fikstür düzenlemek artık çocuk oyuncağı ayrıca FTP özelliği sayesinde sonuçları anında internet sitenizde yayımlayabiliyorsunuz. Programın şu an için Türkçe dil desteği bulunmamakta ancak yakın zamanda yeni bir versiyon bekliyoruz ve bu versiyonda Türkçe dil desteği de olur diye ümit ediyoruz.

Kullanım kolaylığı ve basit arayüzü sayesinde ve sonuçlarınızı anında yayınlama gibi yararlı özellikleri sayesinde kulüpler için süper bir program olarak indirilmeye değer.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Cricket Statz Standard
Özellikle Cricket sporu için tasarlanmış olsa da diğer spor dalları için de kullanabilirsiniz.