Vuze Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Vuze Mac 5.6Üretici: Vuze (Ücretsiz)Vuze Mac Bittorrent istemcisi ile tüm dünyadaki Bittorrent sunucularına bağlanarak istediğiniz dosyayı paylaşımlardan rahatlıklıkla indirebilirsiniz.

Mac Vuze Bittorrent İstemcisi


Vuze MacBitTorren protokolleri üzerinden dosya paylaşım özelliği olan ve aynı zamanda yüksek kaliteli video izleyebildiğiniz kullanışlı bir programdır. Ayrıca program aslında  Azureus olarak bilinen programın devamı niteliğindedir.

Programın barındırdığı modüller sayesinde hem video , hem MP3 hemde diğer dosya paylaşımlarınızı kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Genel hatları ile oldukça başarılı olmasının yanında programın indirme özellikleri oldukça yüksek.

Vuze Mac özelliklerinden biraz bahsetmek gerekir ise :

- İndirilen yada Gönderilen dosya hızlarını belirleyebilme.

- Çoklu dosya indirebilme 

- Çoklu torrent dosyalarını indirebilme.

- indirilen dosyaları duraklatıp devam ettirebilme.

- Çoklu proxy desteği

- Kişiselleştirilebilen basitleştirilmiş arayüz desteği

- İndirilen dosyanın doğruluğunun kontrolü için ön izleme özelliği

- HD görüntü desteği

-video convert özelliği sayesinde video dosyalarınızı iPhone, iPod, iPad, Xbox, PS3 gibi mobil cihazların formatlarına dönüştürebilme.

ve daha birçok özelliği ile program birçok rakibini geride bırakabilmiş. Toplam indirilme oranına baktığımızda yaklaşık 10 milyonun üzerinde olması da bize ne kadar popüler bir program olduğunu gösteriyor. Eski adından sıyrılmaya çalışan Vuze, Azureus isminden Azureus hem akılda kalması açısından hemde harf adedi fazlalığından olsa gerek daha kolay hatırlanabilir be hafızalarda daha hızlı yer edinebilen vuze ismini tercih etmiş gibi görünüyor diye düşünüyoruz.

Kullanım kolaylığı ve genel özellikleri ile tavsiye edebileceğimiz güzel programlardan biri aynı zamanda Mac sürümü de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tabii ki ücretsiz sürümde bazı özellikler kısıtlanmış ancak yinede oldukça kullanışlı bir program olduğunu söyleyebiliriz.Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Dropbox Mac
Mac bilgisayar sistemleri için internette dosya paylaşımı için kullanabileceğiniz bulut özelliği..

uTorrent Mac
Her türlü dosya resim video gibi dijital ortam ürünlerini bulabileceğiniz ücretsiz bir torrent..