uTorrent Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

uTorrent Mac 1.8.7 build 413Üretici: BitTorrent (Ücretsiz)Her türlü dosya resim video gibi dijital ortam ürünlerini bulabileceğiniz ücretsiz bir torrent programı.

Mac Bilgisayarları için torrent Dosya Paylaşım Programı


uTorrent Mac p2p yolu ile torrent servisleri üzerinden dosya paylaşabileceğiniz bir programıdır.

uTorrent Mac indir ve kur işlemini gerçekleştirdikten sonra kişisel bilgisayarlar üzerinde bulunan oyun, dosya, resim ve mp3 gibi dosyaların paylaşılmasını sağlar. Web üzerinden yapılan download sisteminde yada web sisteminde bulunmayan dosyaları bulmamızı sağlayan alternatif olarak yazılmış bir program olup edonkey, imesh, ares ve benzerleri  gibi programlarla aynı kategoridedir.

Milyonlarca kez indirilmiş ve  dünya genelinde kullanıcı sayısının ne kadar yüksek olduğunu ve bu network üzerinde istediğiniz hemen hemen her şeyi bulmanızı sağlayacak bir uygulama olduğu açıkça görülmektedir. En çok kullanılan torrent programlarından biri olan uTorrent hem Türkçe dil desteği hemde  grafik ve kolay kullanışlı arayüzü ile çoklu dosya indirme ve indirdiği dosyayı durdurup devam ettirme, indirdiğiniz dosyaları kategorize etmenize de imkan sunuyor.

Programın kötü yanı ise şimdilik Mac desteğinin olmaması gün geçtikçe artan kullanıcı sayısını hesaba katarsak programın üreticilerinin bu kadar yüksek kullanıcıya sahip olan bir programın kesinlikle birçok değişikliği yada güncellemeyi sık sık yapması gerekli olduğunu olduğunu düşünüyoruz.

Mac sürümü ilede aynen windows sürümleri ile yapabildiğiniz tüm işlemleride yapabildiğinizi velirtelim.

Ayrıca Türkçe Dil paketini buradan indirebilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Vuze Mac
Vuze Mac Bittorrent istemcisi ile tüm dünyadaki Bittorrent sunucularına bağlanarak istediğiniz..

Dropbox Mac
Mac bilgisayar sistemleri için internette dosya paylaşımı için kullanabileceğiniz bulut özelliği..