Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
WebDrive Son Sürüm İndir - Yerel Veya İnternet FTP İstemci Programı - Alindir

WebDrive

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

WebDrive 12.2Üretici: South River Technologies (Deneme Yazılımı)Şirket içi dosya paylaşım alanı olarak kullanılabilecek güncel ve etkili bir FTP istemci programı. Program üzerinden kendi bir OneDrive, Google Drive veya Dropbox gibi kendi alanınızı oluşturup kullanabilirsiniz

FTP Üzerinden Dosya Paylaşım Programı


WebDrive, küçük ve orta düzeydeki şirket çalışanları için oldukça kullanışlı bir program olabilir. Günümüz iş hayatında hemen hemen her yazışma, belge gönderimi, satış raporları gibi is hayatımızda kullandığımız bir çok belge artık dijital ortamda tutuluyor.

Dijital ortamdaki bu dosyalar hem gönderim açısından hemde kolay değiştirilebildiği için iş hayatımızı oldukça kolaylaştırdılar. Bu tip belgeleri iş arkadaşlarımıza gönderme açısından e mail kullanılabilir ancak bir çok güvenlik önlemlerinden dolayı mail sağlayıcı firmalar maillerin içindeki birçok dosyayı engelleyerek karşı tarafa göndermemizi engelliyor.

Peki bunun bir çözümü var mıdır diye sorarsanız, elbette vardır. İşte tam bu noktada WebDrive devreye girerek FTP sunucunuz da belirlediğiniz bir klasörü kullanarak istediğiniz dosyayı SSL ve SFTP güvenlik sistemlerini kullanarak güvenli bir dosya transfer ve depolama aygıtı olarak kullanılabilir. İnternetin olduğu her yerden program üzerinden bu klasöre bağlanabilir dosya kopyalayabilir, dosya çekebilir yada hali hazırda klasörde bulunan dosyalar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Program aslında Dropbox yada Goggle Drive benzeri bir uygulama gibi çalışıyor ve kişisel yada kurumsal olarak kullanılabiliyor.

Program SFTP desteğine ,Amazon S3 desteğine, MS FrontPage desteğine ,Güvenlik duvarı desteğine (MS Proxy 2.0, Socks 4.3 ve 5), WebDrive özelliği sayesinde daha hızlı dosya erişim özelliği, çoklu dosya transferi ve Mac işletim sistemleri desteği ile kullanımı kolay çok özellikli ve basit arayüzü ile dosya depolama ve transfer sistemi olarak tavsiye edebileceğimiz güzel programlardan bir tanesi.

Programın tek kötü yanı ücretsiz sürümü sadece 20 gün çalışmakta ama programın performansını değerlendirmek için oldukça yeterli bir zaman kim bilir belkide programı beğenip satın alırsınız.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
FileZilla
Ücretsiz ve çok fonksiyonlu bir FTP programı.

WinSCP  Ekran Görüntüsü WinSCP
Milyonlarca kez indirilme oranı ile dünya çağında sıklıkla kullanılan açık kaynaklı ücretsiz bir..

FlashFXP
Güncel ve kullanımı kolay bir FTP programı.

Cute FTP
Dünya genelinde kullanılan en eski ve en yaygın FTP protokolu üzerinde dosya transfer programıdır.

Core FTP LE
Alternatif bir FTP programı, bir çok farklı ve güçlü özelliği ile Core FTP LE denemeye değer bir..

SmartFTP
Çoklu dosya transferi yada note pad desteği gibi güncel özelliklere sahip hızlı ve kullanışlı bir..