MP4 Player

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

MP4 Player 3.17.0Üretici: Tomabo (Ücretsiz Deneme)MP4 Player programının kolay kullanımı sayesinde listelerinizde ki videoların ön izlemelerini küçük resimleri ile görebilir ve bunlara tıklayarak izleyebilirsiniz.

MP4 Player Video Oynatıcı Programı


Bazı video oynatıcıları MP4 uzantılarını desteklememektedir. Destekleyen programlar ise yeterince yardımcı olamamaktadır. Bu şartlar altında uygulama geliştiricileri MP4 uzantılarına hitaben bir program geliştirdiler. Bu program sayesinde MP4 uzantılı videolarınızı , filmlerinizi dilediğiniz gibi oynatabilir çeşitli özelliklerinden faydalanabilirsiniz. MP4 Player programı kişisel bilgisayarlarınızın hard diskinde bulunan videoları ya da internet ortamındaki videoları adresleri yardımı ile oynatabileceğiniz bir programdır. Oldukça şık bir görünüme sahip medya oynatıcısı , video dosyalarınızı tek tek ya da toplu halde seçerek listeler oluşturmanıza ve bu listeleri istediğiniz zaman sırasıyla izlemenizi sağlar. Program çok fazla video formatını desteklememektedir. Bu MP4 player programın belkide tek dezavantajı diyebiliriz.

MP4 Player  programının kolay kullanımı sayesinde listelerinizde ki videoların ön izlemelerini küçük resimleri ile görebilir ve bunlara tıklayarak izleyebilirsiniz. Video izlerken, yakınlaştırmak istediğinizde ek programlara ihtiyacınız kalmamaktadır. Bu programda yakınlaştırma seçeneği içinde mevcutttur. MP4 Player programın extra özelliklerini görebilmek için video üzerinde sağ tıklamanız yeterli olacaktır.

Oluşturduğunuz listelerin sonuna gelindiğinde dilerseniz bilgisayarınızın kapanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece gereksiz performans kaybı yaşamazsınız. Programın kendi bilgisayarınızdaki videoları desteklemesinin dışında , internet ortamında izlemek istediğiniz videoların bağlantı adreslerini program içine yapıştırarak izleyebilirsiniz. MP4 Player programı oldukça başarılı bir uygulamadır. Belirlenen formatlar dışında hiçbir formatı desteklememektedir. Bu durumda rakiplerine göre daha geri adımdadır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Any Video Converter
Any Video Converter gerçekten de çok kapsamlı bir video format dönüştürücü programdır.

Windows 7 Codec Pack
Windows media player için temel ve gelişmiş codec paketlerinin bir araya getirildiği ve otomatik..

Free Video Flip and Rotate
Güncel bir video edit programı olan Free Video Flip and Rotate ile bir çok video formatını..

CyberLink PowerDirector
Video düzenleme programlarının en güncel ve özellikli olanlarından biri olan CyberLink..

Windows Live Movie Maker
Windows kullanıcılarına özel Windows tarafından geliştirilmiş olan live 2012 ile videolarınızı..

Bandicam Screen Recorder
Ekran görüntüsü yakalama adına iyi bir tasarıma sahip olan Bandicam her türlü ekran görüntüsünü..