Business Card Designer Plus

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Grafik Uygulamaları Grafik Programları Business Card Designer Plus

Business Card Designer Plus 12.0Üretici: CAM Development (Deneme Yazılımı)


Business Card Designer Plus 12.0 Ekran Görüntüsü

Kartvizitlerinizi kendiniz tasarlamak isterseniz Business Card Designer Plus aradığınız program olabilir hazır şablonları ve kullanım kolaylığı ile denemeye değer bir yazılım.

Kartvizit Dizayn Programı


Business Card Designer Plus kendi kartvizitinizi hazırlayabileceğiniz kullanımı kolay bir kartvizit hazırlama programıdır. İş hayatımızda en çok kullandığımız materyallerden biri hiç şüphesiz kartvizitlerdir toplantılarda yada birine iş yeri bilgilerimizi verirken çoğunlukla kartvizitlerimizi kullanırız. Peki bu kartvizitleri kendiniz yapmaya ne dersiniz ? program ile kendi kartvizitinizi kendiniz dizayn edebilir ve bu iş için extradan para harcamanıza gerek kalmıyor. Business Card Designer Plus ile bmp, pcx, tif, jpg ve wmf uzantılı dosyaları destekliyor.

Programın bu özelliği sayesinde şirket logonuzu yada kartınız üstünde istediğiniz her hangi bir imajı kolaylıkla kartvizitinize yerleştirebiliyorsunuz. Ayrıca programın barındırdığı yazı sihirbazı ile çok çeşitli yazı karakterleri, gölgeler veya barkod özelliği ile şirket bilgilerinizi bu barkod a gömebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan programın grafik sihirbazı ile istediğiniz şekilde bir kartvizit ekleyebilir ve kendinizi müşterilerinize tam anlamı ile ifade edecek kartvizitlerinizi tasarlayabilirsiniz. Kartvizitlerinizi hayata geçirmek için size gereken tek şey renkli bir yazıcı ve kartvizit kağıdı gerisi sizin tasarım yeteneğinize kalmış.

Program windows xp ve sonrası çıkmış olan bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmakta programın Türkçe dil desteği şu an için yok ancak kullanımı kolay olan ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğu için Türkçeye çok da ihtiyacınız olacağını düşünmüyoruz diyor ve tavsiye listemize ekliyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
IcoFX
Hertürlü ikon ve logo tasarlayabileceğiniz güncel ve oldukça geniş bir hazır ikon kütüphanesine..

ACDSee Pro
En güncel fotoğraf görüntüleme programlarından bir olan ACDSee programı ile tüm fotoğraflarınızı..

Adobe Photoshop
25 yılın getirmiş olduğu tecrübe ve birikim, tam anlamı ile profesyoneller için hazırlanmış..

CorelDRAW Graphics Suite X8
Vektörel grafik çizim programlarının başında gelen programlardan biri olan CorelDRAW Graphics..

OpenCanvas
illustrator ve Grafik Çizim programları ile ilgili iseniz ve de bu işe meraklı bir yapınız var ise..

FontCreator
Bilgisayar dünyasına yeni fontlar katmak isterseniz yada istediğiniz ama dijital ortama yansıtmak..