EagleGet

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

EagleGet 2.0.4.21Üretici: EagleGet (Ücretsiz)


EagleGet 2.0.4.21 Ekran Görüntüsü

Ücretsiz ve hızlı bir dosya indirme programlarından biri olan EagleGet ile istediğiniz dosyaları internetten indirebilirsiniz.

Hızlı Dosya İndirme Programı


EagleGet internet de daha hızlı dosya indirmenizi sağlayan güncel bir programdır. İnternet kullanımında en çok ihtiyaç duyduğumuz programlardan biri de dosya indirme programlarıdır. Chrome, İnternet Explorer yada Firefox Mozilla gibi internet tarayıcılarının kendi indirme eklentileri var ancak bu eklentilerin sınırları belli ve çok da müdahaleye izin verilmiyor.

Peki bu eklentiler dışında dosya indirme işlemi yapılamaz mı sorusunun cevabı tabii de yapılabilir aslında internet aleminde yapılamayacak pek de bir şey kalmadı desek çok da yanılmış olmayız. Dosya indirme konusunda bir çok program mevcut, bunların en popülerleri download manager son surum indir" href="https://www.alindir.com/internet-download-manager-son-surum-indir" target="_blank" data-mce-href="https://www.alindir.com/internet-download-manager-son-surum-indir">Internet Download ManagerFree Download Manager, Flash Get gibi dosya indirme programlarıdır. Bu programlar oldukça popüler ve çok kullanılan programlardır ancak bu programlara alternatif olabilecek bir program da EagleGet.

EagleGet Google  Chrome, Internet Explorer ve Firefox eş zamanlı çalışabilmesi özelliği yanında MMS, HTTPS, HTTP, FTP, ve RTSP gibi çok kullanılan protokolleri ile de uyumlu bir şekilde çalışmakta. Program sayesinde en popüler video sitelerinden videoları indirmenize imkan sağlıyor olması programın en güzel özelliklerinden biri diyebiliriz.

Programın başlıca özellikleri:

- Öncelikle Türkçe dil desteği yanında bir çok dil desteği vardır.
- Birden çok dosyayı aynı anda indirebilme.
- HTTPS, FTP, MMS, HTTP,ve RTSP protokollerini yanında HTTP ve SOCKET proxy desteği.
- Popüler internet tarayıcılar ile uyumlu çalışabilme.
- İndirme işlemi sonrası bilgisayarınızı kapama yada uykuya alma moduna geçebilme özelliği.
- Otomatik olarak indirilen dosyaların virüs taraması yapabilmesi.
- İndirilecek dosyalara zamanlama verebilme.
- İndirme hızı ayarlayabilme.

Gibi başlıca özelliklere sahip bir program olarak dosya indirme programlarına hızlıca bir giriş yapan programın hızı sizi gerçekten şaşırtacak. Programın hızı sizi gerçekten şaşırtacak diyoruz çünkü oldukça hızlı program bu hızını indirdiğiniz dosyayı ufak parçalar halinde bir çok bağlantıdan indiriyor bu özelliği ile dosyaları daha hızlı indirebiliyor. Dosya indirme programları arasında yerini gün geçtikçe sağlamlaştıran EagleGet denemeye değer oldukça hızlı bir program olarak bilgisayarınızda yüklü olmasında fayda olabilir diyor ve tavsiye listemize ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
internet Download Manager
internet Download Manager ile internetten indirmek istediğiniz dosyaları IDM yani internet..

DownloadX ActiveX Download Control
DownloadX ActiveX Download Control, müthiş bir dosya indirme programı.

VSO Downloader
Popüler video indirme sitelerinden sadece videonun linkini girerek videolar indirebileceğiniz..

Free Download Manager
Free Download Manager, klasik download programlarından bir tanesidir.

GetFLV
Alternatif internetten dosya indirme programı, GetFLV her türlü dosya ve medya içeriği indirmenizi..

Orbit Downloader
Mükemmel denilebilecek kadar iyi ve hızlı bir dosya indirme programıdır.