internet Download Manager

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

internet Download Manager 6.29 build 01Üretici: Tonec (Deneme Yazılımı)internet Download Manager ile internetten indirmek istediğiniz dosyaları IDM yani internet Download Manager ile çok daha hızlı indirebilirsiniz.

Dosya İndirme Programı vede Çok Hızlı


internet download manager isminden de anlaşılacağı gibi internet üzerinden dosya indirme programıdır.

Flashget tarzı bir program olmakla birlikte flashget den çok daha başarılı olmuştur. 2013 ocak ayından buyana 50 milyonun üzerinde indirilme sayısı ile bu kadar kısa zamanda bu yüksek indirme sayıya ulaşması bize çok başarılı ve kullanışlı bir program olduğunu göstermekte.

Internet download Manager genel özellikleri ise IDM HTTP, HTTPS, FTP ve MMS protokollerini destekliyor ayrıca  MP3 , FLV , MPEG video dosyaları hızlandırıcı adaptasyonunu mevcut ayrıca Internet Exporer, Chrome, Opera, Safari, Firefox ve diğer  Mozilla tabanlı programları desteklemekte ve bu tarayıcılar üzerinden izlediğiniz ,YouTube, MySpaceTV, Google videolarını da  internet Download manager ile aynı zamanda bilgisayarınıza indirebilirsiniz. indirme işlemlerinizi dondurup tekrar başlatma imkanına da  sahip tamamen ücretsiz bir programdır.

Programın en büyük özelliği ise download hızınızı neredeyse 5 katına çıkarmakta yanı 5 mb lik bir dosyayı explorer arayüzünden 1 dakikada indirirken bu program ile yaklaşık 25 saniye gibi kısa bir sürede indirebileceksiniz. Son Versionun da  birçok paylaşım siteleri ile arasındaki problemler gidermiş  ve otomatik proxy ayar seçeneği ile desteklenmiştir.

Tüm bu özellikler birleşince Internet Download Manager indirilmeyi kesinlikle hak eden bir program olmayı başarmış.

Son Versiyondaki yenilik daha hızlı dosya indirme motoru eklentisi ,Firefox 31 ve SeaMonkey 2.26 desteği eklendi ve birçok ufak hatalar düzeltildi.

Program tabii ki Windows 2000 ve sonrasında yayımlanmış olan bütün Windows işletim sistemleri ile de tam uyumlu çalışmaktadır.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
DownloadX ActiveX Download Control
DownloadX ActiveX Download Control, müthiş bir dosya indirme programı.

VSO Downloader
Popüler video indirme sitelerinden sadece videonun linkini girerek videolar indirebileceğiniz..

Free Download Manager
Free Download Manager, klasik download programlarından bir tanesidir.

GetFLV
Alternatif internetten dosya indirme programı, GetFLV her türlü dosya ve medya içeriği indirmenizi..

EagleGet
Ücretsiz ve hızlı bir dosya indirme programlarından biri olan EagleGet ile istediğiniz dosyaları..

Orbit Downloader
Mükemmel denilebilecek kadar iyi ve hızlı bir dosya indirme programıdır.