Free Download Manager

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Free Download Manager 5.1.26.5889Üretici: FreeDownloadManager.ORG (Ücretsiz)


Free Download Manager 5.1.26.5889 Ekran Görüntüsü

Free Download Manager, klasik download programlarından bir tanesidir.

Ücretsiz Dosya İndirme Programı


Free download Manager, klasik download programlarından bir tanesidir. Dünya genelinde 5 milyonun üzerinde indirilme sayısı ile oldukça başarılı bir program gibi görünüyor.


Genle hatları ile Free Download Manager son sürüm indir fena sayılmaz arayüzü oldukça başarılı ve basit ikonlor büyük ve anlaşılır indirdiğiniz dosyanın yürüne göre ayırt edebilmeniz için klasörler açılmış isterseniz kendinizde klasör ekleyebiliyorsunuz. Program tüm windows işletim sistemleri ile uyumlu ayrıca program açık kaynaklı olduğu için ücretsizdir. Tüm internet tarayıcıları ile uyumlu çalışabilme özelliğine sahip ve ayrıca RapidShare, BitTorrent programları ile de uyumlu çalışabiliyor.


Özellikle flash videoları indirirken oldukça yüksek performans da çalışıyor kırık linklerde start stop özelliği ve indirilen dosyayı durdurup devam ettirme seçeneği  de mevcut video ve dosya indirme işlemi için kullanılabilecek bedelsiz bir sürüm.Ayrıca programın Türkçe dil desteği olması ayrıca güzel bir özellik olarak dosya dikkatimizi çekmekte


Program açık kaynaklı bir dosya indirme programı olduğu için tamamen ücretsizdir ve deneme sürümü değildir, program Windows XP den sonraki işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmakta olup son sürümünde bir çok ufak hata giderilerek daha hızlı  stabil çalışmaktadır.


Özellikle dosya indirme meraklıları video müzik yada diğer multimedya dosyalarını indirmekte zorluk çekenler veya klasik internet kullanıcılarına tavsiye edebileceğimiz güzel dizayna sahip kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Free Download Manager programını listemize ekliyoruz.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
- Firefox 10-14 desteği eklendi - Çekirdek torrent kütüphanesi güncellendi - Yardım dosyası güncellendi - Genel hata düzeltmeleri yapıldı

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
internet Download Manager
internet Download Manager ile internetten indirmek istediğiniz dosyaları IDM yani internet..

DownloadX ActiveX Download Control
DownloadX ActiveX Download Control, müthiş bir dosya indirme programı.

VSO Downloader
Popüler video indirme sitelerinden sadece videonun linkini girerek videolar indirebileceğiniz..

GetFLV
Alternatif internetten dosya indirme programı, GetFLV her türlü dosya ve medya içeriği indirmenizi..

EagleGet
Ücretsiz ve hızlı bir dosya indirme programlarından biri olan EagleGet ile istediğiniz dosyaları..

Orbit Downloader
Mükemmel denilebilecek kadar iyi ve hızlı bir dosya indirme programıdır.