Easy Translator

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Easy Translator 12Üretici: Ace Tools (Ücretsiz Deneme)


Easy Translator 12 Ekran Görüntüsü

Tam 91 ayrı lisanda metin çevirme programıdır. Google Translator benzeri bir yazılımdır fakat program çevrim içi sohbet programları ile beraber de çalışmaktadır.

Kullanımı Kolay Bir Lisan Çevirme Programı


Easy Translator 91 farklı dilde yazılı metin yada kelime çeviri programıdır.

Easy Translator  kullanımı oldukça kolay kurlum ardından programı açınca karşınıza gelen pencerenin ilk bölümüne çevirmek istediğiniz lisan metnini kopyala yapıştır yöntemi ile yada klavye ile yazarak eklemeniz yeterli.
Daha sonra girdiğiniz metin yada kelimenin hangi dile çevirilmesini istiyorsanız açılan pencerenin 2. bölümündeki lisanı seçmeniz gerekiyor ve son adım olan pencerenin altındaki Translate butonuna basın ve metniniz yada kelimeniz çevirilmiş oluyor.

Easy Translator un çevirdiği lisanlar:

Arnavutca, Arapca, Ermenice, Azerbaycan Türkçesi, Baskca, Belarusca, Bengalce, Bulgarca, Katalanca, Çince Basitleştirilmiş, Geleneksel Çince, Hırvatca, Çekce, Danca(Danimarkaca), Flamenkce(Hollandaca), İngilizce, Estonyaca, Filipince, Fillandiyaca, Fransızca, Galce, Gürcüce, Almanca, Yunanca, Gujarati Dili, Karaip Dili, İbrance, Hindce, Macarca, İzlandaca, Endonesya, İrlandaca, İtalyanca, Japonca, Kannadaca (Güney Hint Dili), Korece, Latince, Letonyaca, Litvanyaca, Makedonca, Malay dili, Maltaca, Norvetçce, Farsca, Polonyaca, Portekizce, Romence, Rusca, Serpca, Slovakca, Slovenya Dili, İspanyolca, Tanzanya Resmi Dili, İsveçce, Tamil Dili, Telugu Dili, Thai Dili, Türkçe, Ukranaca, Urduca, Vietnamca, Welsh Dili(İngilterede Welsh Bölgesi)

Tüm bu lisanlarda çeviri yapabiliyor tabii ki çeviriler birebir doğru çıkmıyor ama %80 oranında çeviri yapabiliyor ve yaptığı çevirinin içeriği oldukça anlamlı olması gerçekten bizi çok şaşırttı . Ayrıca program sayesinde sadece metin dosyalarını değil web sayfalarını, Dokümanları hatta çevrim içi sohbet programlarındaki yazışmalarınızı dahi istediğiniz lisana çevirebiliyorsunuz

Normal şartlarda %80 oranı dahada yüksek olabiliyor lisan çevirme programları çerisi yapılacak yazı o dilin gramer kurallarına ne kadar uygun yazılır ise çeviri oranı o kadar yüksek çıkıyor.

Programı denemekte fayda var diyoruz ve listemize ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Polyglot 3000
Bir yazının hangi dilde yazıldığını otomatik olarak algılayabilen bir lisan tanıma programı 470..

Babylon
İşte size müthiş bir sözlük ve metin çeviri programı Babylon.

WordWeb
WordWeb İngilizceden İngilizceye kelime çeviren bir programdır.

Ekran görüntüsü yok QTranslate
50 nin üzerinde lisanı destekleyen ve çevirebilen güncel bir metin çevirme programı.

Business Translator
53 farklı lisan ve 12 farklı sözlüğe bağlanarak en doğru sonuçları veren profesyonel bir sözlük..

Magic Translator
50 den fazla lisanda metin çevirme yapabilen güncel bir metin çevirme programı.