Polyglot 3000

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Polyglot 3000 4.75Üretici: Likasoft (Ücretsiz Deneme)Bir yazının hangi dilde yazıldığını otomatik olarak algılayabilen bir lisan tanıma programı 470 den fazla dil desteği olduğunu da belirtelim.

Otomatik Lisan Tanıma Programı


Polyglot 3000  bir lisan tanıma programıdır. Bu program sayesinde herhangi yazılı bir metnin hangi lisanda yazılmış olduğunu kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Polyglot 3000 data base inde barındırdığı 470 den fazla lisan türü ile ilgili yazının hangi dilde yazıldığını tespit etmenizi birkaç saniye içinde öğrenmenizi sağlıyor. Programın kullanımı çok basit ve üstelik Türkçe dil desteği de mevcut merak ettiğiniz yazıyı klavyeden yazabilir yada kopyala yapıştır yöntemi ile de kullanabiliyorsunuz. Üstelik programı kullanabilmek için herhangi bir kuruluma da gerek kalmıyor direk indireceğiniz dosyaya iki kere tıklamanız yeterli oluyor.

Hemen hemen tüm windows tabanlı işletim sistemleri ile tamamen uyumlu çalışabilmesi programın en güzel yanlarından biri.

Program küçük basit bir program fakat çok başarılı makale yazanlar ,akademisyenler  veya tercümanlar için yararlı bir program olabilir içerdiği 450 lisan çeşidi ile oldukça çeşitli dillerde yazıları tespit edebilirsiniz.

Polyglot 3000 özellikle çeviri yada filoloji okuyan yada dil bilimine meraklı olan kişiler için oldukça yararlı bir program olabilir. Dolayısı ile bu tip bir programı kullanmalarında fayda olduğunu düşünüyor vede tavsiye listemize ekliyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Babylon
İşte size müthiş bir sözlük ve metin çeviri programı Babylon.

WordWeb
WordWeb İngilizceden İngilizceye kelime çeviren bir programdır.

Easy Translator
Tam 91 ayrı lisanda metin çevirme programıdır.

Ekran görüntüsü yok QTranslate
50 nin üzerinde lisanı destekleyen ve çevirebilen güncel bir metin çevirme programı.

Business Translator
53 farklı lisan ve 12 farklı sözlüğe bağlanarak en doğru sonuçları veren profesyonel bir sözlük..

Magic Translator
50 den fazla lisanda metin çevirme yapabilen güncel bir metin çevirme programı.