ACDSee 20

Log in Sign Up
Language
tr
 

ACDSee 20 20.3 build 611From: ACD Systems (Trialware)


ACDSee 20 20.3 build 611 screenshot

En popüler dijital fotoğraf düzenleme ve kataloglama programlarından biri olan ACDSee 19 sürümü ile karşınızda.

Mükemmel Bir Fotoğraf Düzenleme Ve Arşivleme Programı


ACDSee 19  90 lı yılların sonu ile 2000 li yılların ortaların kadar hemen hemen tüm bilgisayarlarda kullanılan çok popüler bir resim düzenleme ve slayt show hazırlama programlarından biridir. ACDSee popülerliğini birazcık kaybetmiş olmasının en büyük nedenlerinden biri rakiplerinin de bir o kadar artmasıdır özellikle İrfan View ile uzun zaman rekabet halinde oldular ama rakipler arttıkça hem irfan view hemde acdsee popülerliklerini birazcık kaybettiler.

Program alanında en profesyonel programlardan biridir fotoğraf arşiviniz deki 120 nin üzerinde farklı resim dosyası formatını desteklemektedir. Örnek vermek gerekir ise en popüler başlıca formatlar JPG, JPEG, BMP, GIF, PSD,EPS, PNG, PSP, PX, PXR, QFX, RAW, RLE, SCT, SGI, TGA, XBM, XCF, XPM, TIFF, TGA, RAW NEF, CRW, ICO, RAW gibi ve daha bir çok resim dosyasını yönetebilir ve birbirleri arasında convert edebilir. program aynı zamanda tüm bu farklı formatdaki dosyalardan karışık olarak Slayt Show dosyaları oluşturabilir.

ACDSee 19 sayesinde dijital fotoğraflarınız üzerinde başka bir programa ihtiyaç duymadan her türlü düzenlemeli yapabilirsiniz. Program dijital fotoğraf makineleriniz ve kameralarınızla uyumlu çalışabilmesi üzerine tasarlandığından bir çok menüye kolay erişim sağlamaktadır.

ACDSee 19 nın bu versiyonunda fotoğraflarınız için özel efektler , kontrast ayarlayabilme , değişik tarzlarda çizim araçları , renk ve gamma ayarı çoklu convert ve sosyal ağlar ile çevrim içi dosya paylaşımı sağlamak  gibi birçok yeni özellik eklenmiştir.

Programın deneme sürümünü kullanarak neler yapabileceğinizi keşfedebilirsiniz ve oldukça popüler olan bu program sayesinde hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. Kolay kullanımı ve güncel tasarımı ile ACDSEE 19 kesinlikle kullanılması gereken nadide programlardan biri olarak sayfamızda yerini almıştır.

Available Translations:None
Watch the video for ACDSee 20:
Watch the video for ACDSee 20:

Read more...
Popular related
PhotoInstrument
Photoshop'un temel ve can alıcı özelliklerinin bir araya toplandığı çok fazla karmaşık..

JetPhoto Studio
JetPhoto Studio ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir üzerinde oynayabilir..

Paint.NET
Paint.NET hem basit hemde kapsamlı bir resim düzenleme programıdır.

IrfanView
Tüm dünyada 100 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok kullanılan ve en eski dijital..

PhotoShine
Dijital fotoğraflarınız farklı çerçeveler ekleyerek fotoğraflarınıza daha fazla hareket..

FastStone Image Viewer
Oldukça kullanışlı ve görüntüleme işlevselliği anlamında farklı araçlara sahip olan FastStone..