Ashampoo Photo Commander

Log in Sign Up
Language
tr
 

Ashampoo Photo Commander 15.0.0From: Ashampoo (Shareware)Deneme sürümü olmasına rağmen bir çok özelliğini kullanabileceğiniz güncel bir Ashampoo programı.

Görüntüleme Dönüştürme Yayınlama Hepsi Tek Programda


Ashampoo Photo Commander 14 ile farklı farklı programlara ihtiyaç duymadan tüm resim dönüştürme ,düzenleme ve de görüntüleme işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Teknolojinin gelişmesi ve mobil dünyasındaki hızlı gelişmeler sonrası artık canımızın istediği her yerde fotoğraf çekebiliyoruz. Üstelik bu fotoğrafları hem küçük mobil cihazlarda hemde yüksek görüntü kalitelerinde yapabiliyoruz.

Ancak buradaki dar boğaz resimler yüksek çözünürlükte vede yüksek kalitede olduğundan dolayı fotoğraflarımızın boyutları tahminimizin üstünde olabiliyor ve bu fotoğrafları e-posta yolu ile göndermede yada aygıtlar arasında transfer esnasında dosya boyutundan dolayı sorunlar yaşayabiliyoruz. Tüm bunların dışında yeni nesil görüntüleme aygıtları her ne kadar yüksek çözünürlükte olsa da özellikle insan hatalarından yada ortam ışığı yetersizliğinden kaynaklanan bir çok hata ile karşılaşabiliyoruz.

İşte tüm bunlar ve daha bir çok neden den dolayı Ashampoo Photo Commander'in bir çok yeni özelliği ile bir çok sorunu kolaylıkla aşabiliyorsunuz. Programın yeniden tasarlanmış kullanıcı dostu bir arayüz , geliştirilmiş resim sihirbazı, minyatür harita özelliği ile resim içerisinde gezinebilme gibi özelliklerinin yanında yeniden tasarlanmış yakınlaştırma çubuğu il kullanıcılarına daha kolay bir resim detaylarını görüntüleme imkanı sunuyor.

Ayrıca otomatik renk seçme özelliği, uluslar arası standartlarda yazdırma ölçüleri desteği de mevcut yeni eklenen bu destekler sayesinde fotoğraflarını hızlı bir şekilde düzenleme dönüştürme yada görüntüleme gücünü elinizde tutabileceksiniz. Ashampoo bu programında da kalitesini konuşturmuş programın özellikleri nerede ise saymakla bitmiyor.

Bazı Özellikleri.

- Otomatik yedekleme
- Tek tık ile resim kurtarma özellikleri
- 4 Farklı stil ile istenmeyen resim veya çizgileri silme
- Kontrast/renk/pürüz düzeltme işlemleri
- Düzenlenen resim ve düzenlenmeyen resmi tek pencerede gösterebilme
- Kalem Efekti
- Yeni efektler Yumuşak Karışım, Motion Blur, Zoom Blur, Gürültü, Sıçrama, Tümsek, Bükülme, Dalga gibi bir çok efekt
- Çok beğenilen özelliklerinden biri olan Tilt-shift aracı ile fotoğrafları çarpıcı minyatür sahnelere dönüştürebiliyor olması
- 2D ve 3D görüntüleme
- Adobe XMP desteği sayesinde XMP Metadata görüntüleme, kaydetme ve yükleme özellikleri.
- JPG veya yan yana görüntüler olarak 2D fotoğraflarla 3D görüntüler için MPO/JPS aktarım özellikleri

Ve daha sayamadığımız bir çok efekt ve yardımcı araçlara sahip programın Türkçe dil desteği ile rakiplerinin birkaç adım hatta açık ara fark atıyor diye biliriz aslına bakarsanız program benzerlerinde çok çok üstün özelliklere sahip tek kötü yanı 40 günlük deneme sürümünü yayınlayabiliyor olmamız.

Programın Windows 8 ve XP sonrası tüm windows işletim sistemlerini destekliyor olması programı üst sıralara taşımış diyebiliriz. Ashampoo Photo Commander geniş bir arşiv yönetimi ve 3000 den fazla büyük boyuttaki dosyalar arasında hızlıca gezinebilmesi gibi özellikleri ile fotoğraf arşivi meraklılarının kesinlikle denemelerini öneriyoruz.
Available Translations:None

Read more...
Popular related
PhotoInstrument
Photoshop'un temel ve can alıcı özelliklerinin bir araya toplandığı çok fazla karmaşık..

JetPhoto Studio
JetPhoto Studio ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir üzerinde oynayabilir..

Paint.NET
Paint.NET hem basit hemde kapsamlı bir resim düzenleme programıdır.

IrfanView
Tüm dünyada 100 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok kullanılan ve en eski dijital..

PhotoShine
Dijital fotoğraflarınız farklı çerçeveler ekleyerek fotoğraflarınıza daha fazla hareket..

FastStone Image Viewer
Oldukça kullanışlı ve görüntüleme işlevselliği anlamında farklı araçlara sahip olan FastStone..