Fotosizer

Log in Sign Up
Language
tr
 

Fotosizer 2.09.0.548From: Fotosizer.com (Freeware)Birden fazla resmi seçerek aynı anda yada tek tek seçerek dijital fotoğraflarınızı kalite kaybı yaşamadan küçültebilirsiniz.

Çoklu Resim Boyutlandırma Programı


Fotosizer, programı ile herkesin başına büyük bir dert olarak doğan çoklu resim boyutlandıramamaya çözüm getirebiliriz. Bu Program ile  fotoğraflarınızı yeniden  boyutlandırırken  kaybedilen zamanı artık boşa geçirmemenizi sağlayabilecek bir hal alacaksınız.

Diğer fotoğraf boyutlandırma programlarına baktığınızda onlarda hemen hemen aynı görevi görmektedir. Normalden daha büyük bir fotoğraf arşiviniz varsa ve eğer bu arşivin tamamının boyutunu değiştirmek istiyorsanız normal şartlarda bu işi yapabilmek için gerçekten büyük zamana ihtiyacınız var demektir. Peki bu durumun önüne nasıl geçebiliriz.Diğer fotoğraf boyutlandırma programlarının bir çoğunda olmayan toplu boyutlandırma özelliği ile fotoğraflarınızı tamamını birden yeniden boyutlandırabilirsiniz .

Fotosizer eşsiz arayüzü sayesinde yeniden boyutlandırmak istediğiniz fotoğraflarınızı seçip boyutlandır tuşuna basmanız yeterli ayrıca program oldukça hızlı ve resim kalitesinde ki kayıbı da minimum da tutuyor.

Programı fotoğraf albümünüzü veya arşivinizi toplu olarak boyutlandırma özelliğine sahip bir yazılımdır. Bu sayede fotoğraf boyutlandırmayla geçireceğiniz zamanı başka aktivitelere ayırabileceksiniz. Birçok resim formatlı dosyayı destekleyen programı çalıştırmak için tek yapmanız gereken resimlerinizi seçtikten sonra başla butonuna basmak olacaktır. Türkçe ,Almanca,Rusca,Fransızca İngilizce ve daha bir çok dilde desteği olan programı çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Çalıştırması ve kullanması oldukça pratik ve hızlı olan Fotosizer programı ile artık fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde boyutlandırmak istiyorsanız hemen Fotosizeri kullanabilirsiniz . 

Hemen hemen tüm windows işletim sistemlerini destekleyen , kullanıcı dostu arayüzü vede çoklu resim boyutlandırma özelliği ile kullanılmaya değer bir program diyoruz.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
PhotoInstrument
Photoshop'un temel ve can alıcı özelliklerinin bir araya toplandığı çok fazla karmaşık..

JetPhoto Studio
JetPhoto Studio ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir üzerinde oynayabilir..

Paint.NET
Paint.NET hem basit hemde kapsamlı bir resim düzenleme programıdır.

IrfanView
Tüm dünyada 100 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok kullanılan ve en eski dijital..

PhotoShine
Dijital fotoğraflarınız farklı çerçeveler ekleyerek fotoğraflarınıza daha fazla hareket..

FastStone Image Viewer
Oldukça kullanışlı ve görüntüleme işlevselliği anlamında farklı araçlara sahip olan FastStone..