FotoSketcher

Log in Sign Up
Language
tr
 

FotoSketcher 3.20From: FotoSketcher (Freeware)Fotoğraflarınızı kara kalem görünümüne çevirebileceğiniz güncel ve ücretsiz bir grafik programı.

Resimleri Kara Kaleme Dönüştürme Programı


FotoSketcher programı günümüzde oldukça yaygınlaşan fotoğrafçılık mesleğine farklı bir hava katacak türden bir yazılımdır. Hemen hemen her fotoğrafçı çektiği fotoğrafı çeşitli Program ve araçlarla düzenleyerek daha güzel hale getirir. Bu düzenlemelerin yapıldığı programlar belirli yazılımlardır ve neredeyse bütün fotoğrafçılar bu programları kullandıkları için baktığınızda bütün fotoğraflar birbirine benzerdir. Bu yüzden farklı bir fotoğraf ortaya koymak isteyen bir fotoğrafçı farklı türde yazılımlara ve araçlara yönelmelidir.

Farklı türde fotoğraf düzenleme yazılımları bulmak artık eskisi kadar zor olmasa da bunların arasından kalitelilerini seçmek gerçekten zor olacaktır. Sizler için aralarından bir tane seçtik ve bu yazılım sayesinde çektiğiniz fotoğrafları sanki el ile çizilmiş bir kara kalem çalışması haline getirebiliyorsunuz. Bu sayede fotoğrafa daha farklı bir hava katmış olmakla beraber gerçekten güzel bir görüntü yakalayabiliyorsunuz.

FotoSketcher programı sayesinde fotoğraflarınızı sadece kara kalem çalışmasına değil ayrıca yağlı boya çalışmasına da dönüştürebiliyorsunuz. Sanki bir ressam tarafından yapılan tablo haline gelen fotoğrafı kağıda bastırarak ta çok güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Fotoğrafçılığa çığır atlatacak nitelikte olan programı tamamen ücretsiz bir şekilde aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. FotoSketcher  hemen yüklenip denemeye değer bir yazılım olarak görüyoruz ve denemekte fayda olabilir diyoruz.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
PhotoInstrument
Photoshop'un temel ve can alıcı özelliklerinin bir araya toplandığı çok fazla karmaşık..

JetPhoto Studio
JetPhoto Studio ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir üzerinde oynayabilir..

Paint.NET
Paint.NET hem basit hemde kapsamlı bir resim düzenleme programıdır.

IrfanView
Tüm dünyada 100 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok kullanılan ve en eski dijital..

PhotoShine
Dijital fotoğraflarınız farklı çerçeveler ekleyerek fotoğraflarınıza daha fazla hareket..

FastStone Image Viewer
Oldukça kullanışlı ve görüntüleme işlevselliği anlamında farklı araçlara sahip olan FastStone..