ESET NOD32 Antivirus 7

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

ESET NOD32 Antivirus 7 7.0.325.1Üretici: ESET (Ücretsiz)Nod32 bilinen en iyi virüs programlardan biri olan ESET ile bilgisayarınız artık güvende. Program sürekli güncellenerek virüs koruma konusunda en başarılı yapımlardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Gelişmiş Bir Antivirüs Programı NOD 32 Antivirüs 7


ESET NOD32 Antivirus 7 Beta Çok bilinen adı ile NOD 32 çevrim dışı ve çevrim içi tarama özelliği ile bilgisayarınızı hem virüslere hemde casus yazılımlara karşı tam anlamı ile korur. Programın kişiselleştirme özelliği sayesinde kendi istediğiniz aralıklarla ve istediğiniz klasörleri yada sürücüleri taratabiliyorsunuz. Ayrıca programın hızlı tarama özelliği sayesinde anlık taramalarda çok etkili sonuçlar alınabiliyor.

ESET NOD32 antivirus 7 Beta indirdikten sonra artık internette gönül rahatlığı ile surf yapabilirsiniz program her türlü saldırıya yada virüse karşı devamlı güncellenen database si ile tam bir koruma sağlıyor.

ESET NOD32 Antivirus 7 Beta ile hayata geçirilen Anti-Phishing özelliği yani (Dijital olarak yapılan sahtekarlık) yazılımlarına karşı Geliştirilmiş bu yeni özellik sayesinde sahte veya kimlik bilgilerinizi görmesi için tasarlanmış yazılımlara veya e maillere karşıda ek önlemler getirmiş.Programın Türkçe dil desteği olması ayrı bir güzellik olarak karşımıza çıkmış.

Program dahada geliştirilerek eski sürümlere nazaran daha az kaynak kullanarak sizi nerede ise hiç rahatsız etmeden arka planda sessizce çalışıyor. Ayrıca ESET NOD32 Antivirus 7 ile medya kontrolüne daha fazla önem vermiş ve alt yapısını buna göre geliştirmiş akıllı tarama dı verilen smart scan özelliği sayesinde potansiyel olarak belirlediği tehlikelerden sizi koruyor.

Program bir ESET NOD32 Antivirus 7 Beta klasiği olarak yine çok başarılı olarak tasarlanmış güvenlik konusunda hassas olanlar için birebir.
7. versiyonu daha gelişmiş memory tarama, daha gelişmiş malware tarama özelliği, çalınan Laptop lar için harita üzerinden yer belirleme alarmı gibi yeni özellikleri ile geliyor.

 ESET NOD32 Antiirüs 8. Versiyounu yayımlandı 
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ESET NOD32 Antivirus 6
Çok bilinen adı ile NOD 32 çevrim dışı ve çevrim içi tarama özelliği ile bilgisayarınızı hem..

Kaspersky Anti-Virus 2017
Kaspersky Anti Virüs 2016 popülaritesi aslında yavaşlayan bir antivirüs programıdır.

Avast Free Antivirus
Her gün binlerce virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden..

Ekran görüntüsü yok AVG AntiVirus Free
Dünya genelinde nerede ise 600 milyon kullanıcıya ulanılan bir anti virüs programı olan AVG ile..

Comodo Antivirus
Comodo'nun ürettiği ücretsiz bir anti-virüs programı.

Avira Free Antivirus
Neredeyse 500 milyon indirme oranı ile dünya da en çok kullanılan ücretsiz antivirüs programı.