Comodo Antivirus

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Comodo Antivirus 8.2.0.4792Üretici: Comodo (Ücretsiz)Comodo'nun ürettiği ücretsiz bir anti-virüs programı. Programın özellikle ücretsiz olması zayıf bir korumaya sahip olduğunu düşünmenize gerek yok comodo firmasının kalitesini tartışmaya gerek yok denemekte fayda var.

Ücretsiz Tam Güvenlik Sağlayan Antivirüs Programı


Comodo Antivirus, virüslere, kötü yazılımlara, uygunsuz içeriklere karşı bilgisayarınızı koruyan ücretsiz anti virüs programıdır. Sürekli olarak bilgisayarınızı korur, özel taramalar, mail taramaları ve bilgisayarınızı tam tarama yapar. program sayesinde trojanlar engellenir,ayrıca programa  Comodo İnternet Security adlı pakette dahildir.

Comodo Antivirus kullanıcılara sağladığı güvenlik sertifikaları ile tanınmaktadır. Tamamen ücretsiz olan bu program sayesinde bilgisayarınızda tam güvenlik sağlayabilirsiniz. Programı güncelleme özelliklerine de sahiptir. Otomatik güncelleme özelliği ile gerçek zamanlı koruma sağlamaktadır. Comodo Antivirus  diğer yazılımlardan ayıran önemli özellikleri vardır.

Çok kolay ve kullanışlı bir ara yüzü bulunmaktadır. Programın e-posta taraması, çalışan uygulamaları izleme, solucan engelleme özellikleri de bulunmaktadır. Şüpheli dosyaları hemen Comodo AV özelliği ile tarıyor ve şüpheli bulduğu dosyaları temizliyor ya da sizin onayınızla siliyor. Kısacası bir anti virüs programında bulunması gereken çoğu hatta bütün özellikleri sizlere sunmaktadır ve de üstelik ücretsiz olarak bu hizmeti vermektedir.

Comodo Antivirus programı Bilgisayar Güvenlik Düzeyi özelliği ile (Computer Security Level) bilgisayarınızı istenilen güvenlik engelleme konumuna getirebilmenize imkan sağlamaktadır. Gizlilik bölümü seçildiğinde yazılım kullanıcılara Uygulama Kuralı (Application Rule), Ağ Kuralı (Network Rule), Güvenilir Uygulama (Trusted Application), Yasaklanan Uygulama (Banned Application)ve Bölge (Zone) başlıkları altında 5 ayrı uygulamanın seçeneklerini sunar. Comodo Antivirus programının en güncel haliyle bazı yenilikler getirilmiştir. Bunlardan en güzeli de PopUp önleyicidir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ESET NOD32 Antivirus 7
Nod32 bilinen en iyi virüs programlardan biri olan ESET ile bilgisayarınız artık güvende.

ESET NOD32 Antivirus 6
Çok bilinen adı ile NOD 32 çevrim dışı ve çevrim içi tarama özelliği ile bilgisayarınızı hem..

Kaspersky Anti-Virus 2017
Kaspersky Anti Virüs 2016 popülaritesi aslında yavaşlayan bir antivirüs programıdır.

Avast Free Antivirus
Her gün binlerce virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden..

AVG AntiVirus Free
Dünya genelinde nerede ise 600 milyon kullanıcıya ulanılan bir anti virüs programı olan AVG ile..

Avira Free Antivirus
Neredeyse 500 milyon indirme oranı ile dünya da en çok kullanılan ücretsiz antivirüs programı.