Kaspersky Anti-Virus 2017

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Kaspersky Anti-Virus 2017 17Üretici: kaspersky (Ücretsiz Deneme)Kaspersky Anti Virüs 2016 popülaritesi aslında yavaşlayan bir antivirüs programıdır.

Popüler Bir Anti Virüs Programı


Kaspersky Anti Virüs 2016 popülaritesi aslında yavaşlayan bir antivirüs programıdır.  2010 yılında antivirüs programlarına yeni bir soluk getiren Kaspersky AVG Antivirus ve Avast antivirus ün gerisinde kalmış olsa da 2016 versiyonu 2012 yılında çıkmış ve rakiplerinin önüne geçe bilmek için erken bir hamle yapmış diyebiliriz.

Kaldı ki bu hareketi ile  toplam indirilme sayısı yaklaşık milyonlarca indirilme oranına sahip olmayı da başarmıştır.

Fakat yinede yılların getirmiş olduğu anti virüs yazılımcılık tecrübesi ve geniş virüs bankası ile kullanılmaya değer bir programdır.

Kısaca programın özelliklerinden bahsetmek gerekir ise ,geniş ve güncel virüs data base i ile sisteminize bulaşmış  virüsleri tespit edip  karantina altına alır veya belirlediğiniz yönergelere göre otomatik olarak siliyor.

KAV sistem izleyicisi (systemWatcher )sayesinde programlarınıza bulaşmış olan malware leri otomatik olarak siler. ayrıca 2016 versiyonunda arttırılmış performas,daha kaliteli koruma ,arttırılmış spam ve sahte site yönetimi  gibi özellikleri ile sunulmuş.

Kaspersky Anti Virüs, Türkçe dil desteği ve Windows XP sonrası yayımlanmış bütün MS işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması da bir başka artısı diyebiliriz , bu özelliği ile program kullanma aralığını oldukça gelişmiş olarak karşımıza çıkıyor.

KAV anti virüs programlarına getirdiği yeni soluk ve kalitesi ile indirilmeye değer bir antivirüs programı tavsiye edilir.Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
2016 sürümde yenilikler: Daha iyi performans Geliştirilmiş: GUI hızı. Windows 10 Uyumluluk. Geliştirilmiş: Kolay kurulum ve aktivasyon. Geliştirilmiş Windows 8 performans optimizasyonu ile daha iyi performans.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ESET NOD32 Antivirus 7
Nod32 bilinen en iyi virüs programlardan biri olan ESET ile bilgisayarınız artık güvende.

ESET NOD32 Antivirus 6
Çok bilinen adı ile NOD 32 çevrim dışı ve çevrim içi tarama özelliği ile bilgisayarınızı hem..

Avast Free Antivirus
Her gün binlerce virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden..

Ekran görüntüsü yok AVG AntiVirus Free
Dünya genelinde nerede ise 600 milyon kullanıcıya ulanılan bir anti virüs programı olan AVG ile..

Comodo Antivirus
Comodo'nun ürettiği ücretsiz bir anti-virüs programı.

Avira Free Antivirus
Neredeyse 500 milyon indirme oranı ile dünya da en çok kullanılan ücretsiz antivirüs programı.