Hard Disk Sentinel

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Hard Disk Sentinel 4.71Üretici: Hard Disk Sentinel (Ücretsiz Deneme)


Hard Disk Sentinel 4.71 Ekran Görüntüsü

Bilgisayarınızın en önemli parçalarından biri hard disktir tüm verileriniz burada saklanır ve bu donanımın en sağlıklı şekilde çalışması verileriniz açısından hayati önem taşır. Diskinizi sürekli kontrol edebilmek için Hard Disk Sentinel kullanmanızı

Hard disk Analiz Programı


Hard Disk Sentinel ile sabit diskinizin sağlık durumunu ve anlık durumunu inceleyebilirsiniz.

Program oldukça başarılı arayüzü de çok kullanışlı diyebiliriz disk yada disklerinizin sağlık durumunu ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Hard Disk Sentinel son sürümü indir ve kurulum ardından hemen incelemeye başlayabiliyorsunuz grafik arayüzü oldukça başarılı, sisteminize bağladığınız diskleri anında görebiliyorsunuz.

Program disklerinizi hızlı bir şekilde tarıyor ve 100 üzerinden sağlık durumunu raporluyor ve disk yüzeyinde ki hasarlara göre sağlık durumunu izlemek mümkün. Ayrıca disk sıcaklığını, veri hızını, harcanan enerji miktarı, diskin dönüş hızı, diskin modelini, markasını, disk kapasitesini gibi tüm verileri anında görebiliyorsunuz.

Programın en güzel yanlarından biride harici taktığınız taşına bilir USB disklerin de verilerini görebiliyor oluşunuz programı rakiplerinden ayıran en güzel özelliklerinden biri.

Bu tip programların en güzel yanı önemli veriler barındırdığınız diskinizi sağlığını devamlı kontrol altında tutabilir vede çökme risklerine karşın verilerinizi kurtarmak için bir adım önde olarak disk durumuna göre yedekleme yapmak için erken uyarı sistemi gibi kullanabilir ve veri kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

Üstelik programın Türkçe dil desteği olması Türk kullanıcılar için çok güzel bir özellik olarak karşımızda , sonuç olarak görsel anlamda çok başarılı olan programın geniş raporlama ve akıllı monitörleme özelliği vede kullanım kolaylığı açısından bakıldığında kesinlikle kullanılması gereken güzel programlardan biri olarak listemizdeki yerini alıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..