Mozilla Thunderbird Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Mozilla Thunderbird Mac 45.3.0Üretici: Mozilla (Ücretsiz)


Mozilla Thunderbird Mac 45.3.0 Ekran Görüntüsü

Mac işletim sistemleri bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz kullanımı kolay bir e-posta istemci programıdır. Mozilla FireFox Tarafından geliştirilen güncel bir program.

Thunderdbird Mac ile E- Postalarınız Mac Bilgisayarınızda 


Mozilla Thunderbird Mac, Mac mail uygulamasının alternatif Mail istemci programdır.

Ücretsiz bir program olduğu için öncelikle süper bir program olduğunu belirtmeliyiz , Program tıpkı Mac Mail uygulamasının benzeri bir program olup Mac Mail uygulamasının bir takım özelliklerini de taşımaktadır . Örnek vermek gerekir ise  e mail filitreleme özelliği, spam koruması, Web mail, POP, IMAP, ve Microsoft Exchange server desteği programın  ayrı tutan en büyük özelliklerindendir.

Ayrıca programa birden fazla mail hesabı da ekleyebilir hepsini aynı anda görebilir yada tek tek de görme imkanına sahipsiniz ,program MS office kadar karmaşık olmadığı için programı indirip kurarsanız ne kadar hızlı çalıştığını sizde fark edeceksiniz. Program windows 2000 sonrası yayımlanmış olan tüm işlerim sistemleri ile uyumlu çalışabiliyor, Ayrıca program  windows ve Linux işletim sistemlerine de destek veriyor ve popilaritesini arttırmanın yollarını arıyor desek yanlış olmaz diye düşünüyoruz .

Tüm bu özelliklerinin yanında kullanımı da oldukça kolay olan bu mail programı outlook a alternatif olarak kullanabileceğimiz güzel bir program .

Mozilla Thunderbird  (Türkçe) hızlı mail bulma özelliği çok verimli çalışmakta sadece mail içinde geçen birkaç kelime girmeniz yeterli kelimenin geçtiği tüm maileri anında ekranınıza getirebiliyor.

Denemeye değer çok güzel bir e mail programı Mac işletim sistemleri son sürümleri ile uyumlu olası ve kullanım rahatlığı ile benzerlerinin önüne geçmeyi başarmış. Ücretsiz olması ve stabil çalışması ile tavsiye edebileceğimiz bir e-posta istemcisi.


Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
- Bazı güvenlik açıkları düzeltildi. - Gelişmiş yanıtlama seçenekleri eklenmiş. - Yeni arama seçenekleri ile daha hızlı arama.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...