Nero Burning ROM 2107

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Ekran görüntüsü yok

Nero Burning ROM 2107 1.10.0.4Üretici: Nero (Ücretsiz Deneme)Nero Burning ROM 2015 programı CD ya da DVD gibi depolama aygıtlarınızın okunmasına, yazdırılmasına, kopyalanmasına yardımcı olmaktadır.

Nero Burning ROM 2016 CD/DVD Yazma , Kopyalama Programı


Teknolojinin gelişmesiyle beraber depolama araçları da gelişmiştir. Bir zamanlar Disket kullanarak 1 KB veri depolayabilen insanlar artık CD DVD sayesinde ondan kat kat daha fazla veri depolayabiliyorlar. Şimdi de Flash disklerin çıkması CD , DVD devrini kapatmıştır. CD ya da DVD kullanıcıları hala bulunmaktadır. Bu depolama aygıtlarına veri yazmak, veri okumak ya da kopyalamak Flash diske göre çok zordur. Nero Burning ROM 2015 programı CD ya da DVD gibi depolama aygıtlarınızın okunmasına, yazdırılmasına, kopyalanmasına yardımcı olmaktadır. Programın kalitesi hazırlayacağınız DVD lerde kendini göstermektedir. Programın sade ve kullanışlı olması kullanıcılarına esneklik kazandırıyor ve zamandan tasarruf yapmanızı gerçekleştiriyor.

Piyasada en güçlü ve sistemli yazılım olan Nero Burning ROM 2016 programı , eşsiz yapılandırma seçenekleri ile de rakiplerinden bir adım önde olduğunu kanıtlıyor. Program AAC, AIFF, AIF, CDA, AC3, MP3, MP4, OGG, OGM, WAV, WMA, FLAC gibi ses dosyalarını sorunsuz bir şekilde desteklemektedir. Ayrıca bazı video formatlarında da sorun çıkarmamaktadır. Örneğin ;ASF, AVI, DV, MPEG, DAT, MP4, MOV, VOB v.b.Nero Burning ROM 2016 son sürüm indir programının kendine has bir derleyicisi mevcuttur. Bu sayede ek programları kurmanıza gerek kalmamaktadır. Kullanımı oldukça basittir. CD-ROM 'unuza yerleştirmiş olduğunuz diski program otomatik olarak algılamaktadır. Seçeneklerden diskinizi seçiyorsunuz ve yüklemek istediğiniz verileri bilgisayarınızdan yüklüyorsunuz.

Yükleme işlemi verilerinizin boyutuna göre değişmektedir. Mevcut Next parametrelerini takip ederseniz CD/DVD yakma işlemi başarıyla sonuçlanacaktır. Nero Burning ROM 2016 programı ücretli olup belirli bir deneme süresi bulunmaktadır. Yüklemiş olduğunuz ses ya da video dosyaların kalitesini veya formatını değiştirebiliyorsunuz.İster müzik , ister video , isterseniz normal resimlerinizi CD/DVD kaydetmek istiyorsanız Nero Burning ROM 2015 yazılımı işinizi çok rahat görecektir.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Nero 2014
Nero 2014 Kullanılarak sisteminizde bulunan ses, video, ISO veya diğer veri dosyalarınızı taşıma..

PowerISO
En çok kullanılan iSO oluşturma programlarından biri olan PowerISO 30 milyonun üzerinde ki..

UltraISO Premium
Bir optik disk yani CD/DVD yazdırma ve iso oluşturma programı olan Ultraiso Premium kesinlikle..

BurnAware Free
Ücretsiz bir optik disk yazdırma programı BurnAware Free ile her türlü optik diklere yazdırma..

Nero Platinum 2017
En çok kullanılan optik disk yazdırma programlarından biri olan Nero 2016 Platinum kesinlikle..

ImgBurn
CD, DVD ve Blu-Ray gibi optik disklerden imaj alma ve imaj hazırlama programıdır.