Pandora Recovery

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Pandora Recovery 2.2.1Üretici: Pandora (Ücretsiz)


Pandora Recovery 2.2.1 Ekran Görüntüsü

Ücretsiz bir dosya kurtarma programı ayrıca sadece sabit disklerden değil SD card, USB diskler yada CF kartlardan da veri kurtarabiliyor. Pandora Recovery ile dosya kaybına son diyebilirsiniz.

Dosya Kurtarma Ve Geri Alma Programı


Pandora Recovery çok güçlü bir dosya kurtarma programıdır üstelik ücretsizdir.

Bilgisayar kullanan herkesin başına kesin gelmiş olan yanlışlıkla yada bilerek sildiğiniz dosyalarınız olmuştur ; fakat gün gelip sildiğiniz dosyalarınıza tekrar ihtiyacınız olmuştur ama artık iş ten geçmiştir diye düşünerek aynı dosyayı tekrar oluşturmaya yada bir kopyasını bulmaya çalışarak çok zaman kaybetmişizdir.

Normal şartlarda klasik windows işletim sistemlerinde dosya geri getirme diye bir seçenek yoktur , kurtarma noktasından sisteminizi geri yükleyerek şansınıza kalmış bir şekilde dosyalarınızı geri getirme şansınız olabilir.

Ancak size kesin bir çözüm gerekiyorsa Pandora Recovery tam aradığınız program olabilir . Program sayesinde Shift+Delete tuşu ile silinmiş, geri dönüşüm kutusuna atılmış ve de geri dönüşüm kutusu boşaltılmış olasa dahi her türlü dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

Pandora Recovery ayrıca dos ortamında silinmiş olan dosyaları da kurtarabiliyor , Fat 16/32, NTFS partition desteği ile bu ortamlardaki tüm dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Program hard disk, flash disk , SD ve Micro SD memorykart ları da desteklemekte .

Çok kullanışlı ve basitleştirilmiş arayüzü ile tarama sonrası listelenen kurtarılmış dosyalar içerisinden istediğiniz dosyayı çekip alabiliyor tüm diski kopyalamanıza gerek kalmaması da boş yere disk alanı işkal etmenizi de engellemiş oluyor.

Son olarak Pandora Recovery ADS yani Alternate Data Stream teknolojisi sayesinde formatlanmış yada yada partition u uçmuş disklerde de oldukça yüksek bir veri kurtarma kurtarma oranına sahip olan Pandora Recovery tavsiye edebileceğimiz bir program olarak listemizde yerini almıştır.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
KLS Backup 2015 Professional
Belirlediğiniz dosyalarınızı yerel ağda bir sürücüye, bulut hesabınıza yada bir FTP sunucusuna..

Flash & USB Recovery
Flash & USB Recovery ile flash veya USB lerindezen veri kurtarmak artık çok kolay.

VirtualLab
VirtualLab ile artık veri kaybına son.

StrongRecovery
Oldukça kullanışlı hızlı ve etkili bir dosya kurtarma programı olan Strong Recovery ile..

Recuva
Silinen dosyalarınızı yada formatlanmış disklerinizden dosya kurtarma programlarının en çok..

Acronis Backup & Recovery 11 Advanced..
İşte size tam aradığınız program Acronis Backup & Recovery 11Advanced Workstation.