KLS Backup 2015 Professional

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Sistem Araçları Yedekleme ve Kurtarma KLS Backup 2015 Professional

KLS Backup 2015 Professional 8.3.1.6Üretici: KirySoft (Ücretsiz Paylaşım)


KLS Backup 2015 Professional 8.3.1.6 Ekran Görüntüsü

Belirlediğiniz dosyalarınızı yerel ağda bir sürücüye, bulut hesabınıza yada bir FTP sunucusuna bağlayarak istediğiniz şekilde yedekleyebilirsiniz.

En Kullanışlı Dosya Yedekleme Programı


KLS Backup 2013 Professional ile bilgisayarınızdaki önemli dosyaları yedekleyebileceksiniz.

Bilgisayarların öneminin giderek arttığı son yıllarda, bilgisayarları sistemlerin kullanıldığı işlemlerde, yedeklemenin de önemi artmıştır. Sisteme bulaşan bir virüs, kurduğunuz sistem için bir felakete sebep olabilir. Bu nedenle de, bilgisayarınızı formatladıktan hemen sonra kaliteli bir yazılım ile yedek almalı ve bilgisayarınıza virüs bulaşması gibi bir durumla karşılaştığınızda, sadece tek bir tık ile o virüsten kurtulma şansını elinizde bulundurmalısınız.

KLS Backup 2013 Professional, piyasadaki en kullanışlı yedekleme programıdır. Bu programı ağ sürücülerinizde veya FTP yedekleme işlemlerinizde de kullanabileceksiniz. Her tür senkronizasyon ve yedekleme işlemlerini başarıyla gerçekleştirebilecek kalitede olan KLS Backup 2013 Professional, aynı zamanda disk temizleme özelliğine de sahiptir.

Programın disk temizleme özelliği sayesinde, bilgisayarınızın yavaşladığını hissettiğiniz dönemlerde diskinizin içerisindeki gereksiz dosyalardan kurtulabilecek ve bilgisayarınızı hızlandırabileceksiniz. Bu tür pc verimliliği artırıcı özellikleriyle de KLS Backup 2013 Professional kalitesini ortaya koymaktadır.

Programın en büyük artısı kolay kullanım olanağıdır. Aradığınız her şeyin derli toplu bir ara yüzde size sunulduğu KLS Backup 2013 Professional, oluşturulan yedekleri SQX, 7-Zip , Zip, Zip64 gibi birçok farklı formatta sıkıştırma özelliğine de sahiptir. Bu program ile Windows'unuzun lisans numaralarını dahi yedekleyebilirsiniz. İngilizce dil seçeneğine sahip olan Backup Professional, küçük boyutu sayesinde öne çıkmaktadır.

KLS Backup 2013 Professional  hemen kullanmaya başlayabileceğiniz etkin bir yedekleme programı üstelik kullanımı da çok basitleştirilmiş kullanıcı dostu olarak tasarlanmış arayüzü sayesinde ingilizce olmasın sizi hiç zorlanmayacak diyor ve denemekte fayda görebileceğiniz bir program olarak listemizdeki yerini alıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Flash & USB Recovery
Flash & USB Recovery ile flash veya USB lerindezen veri kurtarmak artık çok kolay.

VirtualLab
VirtualLab ile artık veri kaybına son.

Pandora Recovery
Ücretsiz bir dosya kurtarma programı ayrıca sadece sabit disklerden değil SD card, USB diskler..

StrongRecovery
Oldukça kullanışlı hızlı ve etkili bir dosya kurtarma programı olan Strong Recovery ile..

Recuva
Silinen dosyalarınızı yada formatlanmış disklerinizden dosya kurtarma programlarının en çok..

Acronis Backup & Recovery 11 Advanced..
İşte size tam aradığınız program Acronis Backup & Recovery 11Advanced Workstation.