Password Cracker

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Password Cracker 4.17Üretici: Aml Pages (Ücretsiz)


Password Cracker 4.17 Ekran Görüntüsü

Kayıp yada hatırlamadığınız şifreli dosyalarınız mi var? Password Cracker aradığınız program olabilir.

Kayıp Şifreleri Bulan Program


Password Cracker bir şifre bulma programıdır. Program oldukça küçük ve basit bir sisteme sahip dosyayı gösteriyorsunuz ve şifrenizin karakter sayısına yada bit değerine göre değişkenlik gösteriyor ve şifrenizi kırıyor. Ayrıca program winrar, winzip, 7-zip ve diğer sıkıştırılmış dosya formatlarında da çalışıyor.

Bu tip programlar tabi ki kötü amaçlı işler için de kullanılabilir fakat bizim yayınlama amacımız bu değildir. Günümüzde programlar ve dosyalarımız için birçok şifre kullanıyoruz ve şifrelerimiz o kadar çok çoğalıyor ki hepsini aklımızda tutmamız neredeyse imkansız hale geliyor.

Keza şifrelerimizi bir kağıda da yazabilirsiniz fakat kağıdı kaybetmemiz veya başkasının eline geçebiliyor. Peki bu durumlardan kurtulmak için ne yapmamız gerek işte bu noktada Password Cracker  devreye giriyor.

Programın şimdilik Türkçe sürümü bulunmamakta ancak böyle basit bir program için aslına bakarsanız Türkçe dil desteği gerekmiyor desek yanlış söylemiş olmayız.

Password cracker in şimdilik Windows 8 desteği bulunmamakta ancak ilerleyen zamanlarda yayınlanacak olan yeni sürümlerinde bu desteği de vereceklerini düşünüyoruz zira milyonlarca kez indirilmiş olan bir programın bu eksiği yazılım mühendisleri tarafından giderileceğini düşünüyoruz.

Şifrelerinizi unutsanız bile önemli değil Password Cracker ile dosyanızı gösterin bırakın gerisini o halletsin ve şifrenizi anında bulun. Küçük ve başarılı bir program gerekli olduğu anda kullanımı kolay olan bir program olarak  tavsiye edilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
PasswordBox.com Free Password Manager
Şifre Yönetme Eklentisi tüm internet tarayıcılara eklenebilen güncel bir şifre yönetme eklentisi.

RoboForm
Google Chrome, Mozilla firefox ve Opera gibi güncel web tarayıcıları ile uyumlu çalışa bilen..

Folder Lock
Bilgisayarlarımızda yada sanal ortamda güvenlik ve gizlilik git gide önemini arttırırken Folder..

Asterisk Logger  Ekran Görüntüsü Asterisk Logger
Yıldızlı şifreli programı indir.

WirelessKeyView
Network şifrenizi bir kere girin ve unuttuğunuz anda WirelessKeyView devreye girerek şifrenizi..

Kaspersky Password Manager
Kaspersky'dan şifre saklama ve yönetme programı.