WirelessKeyView

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

WirelessKeyView 1.72Üretici: NirSoft Freeware (Ücretsiz)Network şifrenizi bir kere girin ve unuttuğunuz anda WirelessKeyView devreye girerek şifrenizi bulmanızı sağlıyor.

Kablosuz Ağlar İçin Şifre Gösterici Program


WirelessKeyView, daha önceden kaydettiğiniz network şifrelerini saklar ve tekrar ulaşmanızı sağlar.

Günümüzde artık hemen hemen her yerde wifi yani kablosuz internete erişim noktası kullanılmakta bu tip erişim noktaları artık iş yerlerinde, evlerde, okullarda, cafelerde, hava alanlarında, hastanelerde kısacası insanın olduğu hemen hemen her yerde bu bağlantı noktaları kullanılmakta.

Genellikle evlerde wifi ağları kurulumu ardından şifre bir yerlere yazılmadığı taktirde belli bir zaman sonra unutulur ve evinize gelen kişiler tarafından sorulduğunda hatırlanmadığı için iş modem resetlemeye kadar gider. Aslında windows bir kere bağlandığı kablosuz ağın şifresini hafızasında tutsa bile zaman içerisinde bir takım bağlantı sorunları yada windows silme sebeplerinden dolayı şifreler kaybolur gider.

İşte bu tip sorunları ortadan kaldırmak için güzel bir çözüm sunan program WirelessKeyView son sürüm indir ile artık kablosuz ağ şifreleri unutma gibi bir dert ortadan kalkmış olacak. Program WEP veya WPA şifreleme sistemini desteklemekte ayrıca program sayesinde bir kere bağlandığınız kablosuz ağın şifresi program tarafından kaydediliyor ve tekrar bağlanmak istediğinizde program içerisinden şifreyi bulup parola ekranına girmeniz yeterli oluyor.

Küçük basit ve de kullanımı çok kolay olan bu programı şifreleri hatırlamakta güçlük çekenler için sistemimizde yerini alıyor. Üstelik programın Türkçe dil desteği de mevcut olması programın ayrı bir güzel özelliği.

Not: Türkçe dil paketini buradan indirebilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Password Cracker
Kayıp yada hatırlamadığınız şifreli dosyalarınız mi var?

PasswordBox.com Free Password Manager
Şifre Yönetme Eklentisi tüm internet tarayıcılara eklenebilen güncel bir şifre yönetme eklentisi.

RoboForm
Google Chrome, Mozilla firefox ve Opera gibi güncel web tarayıcıları ile uyumlu çalışa bilen..

Folder Lock
Bilgisayarlarımızda yada sanal ortamda güvenlik ve gizlilik git gide önemini arttırırken Folder..

Asterisk Logger  Ekran Görüntüsü Asterisk Logger
Yıldızlı şifreli programı indir.

Kaspersky Password Manager
Kaspersky'dan şifre saklama ve yönetme programı.